Keystone logo

20 Бакалаврат Програми в Будівництво Будівельні послуги 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Будівництво
  • Будівельні послуги
Сфери навчання
  • Будівництво (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Будівництво Будівельні послуги

Бакалавра є ступінь, отриманий від коледжу або університету. Як правило, завершена протягом чотирьох років, цей диплом означає, що студент має досвідчений розуміння їх курсу.

Що таке бакалавр в області будівельних послуг? Будівельні послуги включає в себе елементи машинобудування, електротехніки, сантехніки та громадської охорони здоров'я. Протягом навчання студенти будуть часто дізнаються багато елементів, як побудувати будинок, включаючи проектування, матеріали, сорсингу і управління проектами. Курси можуть охоплювати такі теми, як виявлення пожежі і захисту, енергопостачання, захисту від блискавки, ліній зв'язку та електропостачання і розподілу. Студенти можуть вибрати додаткові заняття, такі як деревообробка або скульптури, щоб дізнатися навички моделювання.

Найбільша перевага, щоб заробити ступінь бакалавра в галузі будівельних послуг є придбання різноманітних практичних навичок, які можуть бути безпосередньо застосовані до робочого місця.Завершення цього ступеня може привести до великої шанс заробити на прибуткову роботу.

Вартість ступеня бакалавра може варіюватися в залежності від типу школи, за місцем знаходження школи і часу студент приймає для того щоб завершити програму. Зверніться до коледжу або університету за вашим вибором для отримання додаткової інформації про витрати за програмою.

Студенти, які отримують ступінь бакалавра в галузі будівельних послуг можуть користуватися кар'єру в різних областях. Будівництво, екологічні, електричні технології та системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря все швидко зростаючі галузі з великою кількістю можливостей для тих, хто зі ступенем бакалавра. Деякі види робіт можуть включати в себе розробку нових методів енергозбереження для будівництва, нагляд за створення структур, або спеціалізуються на проектуванні та розробці електричних систем для будівель. Багато з цих кар'єри пропонують унікальні проблеми і багато можливостей для розвитку. Деякі з цих галузей мають потенціал, щоб бути дуже прибутковим.

Подача заяви на отримання отримавши ступінь бакалавра з обслуговування будівель можна зробити в Інтернеті в кілька простих кроків. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.