Keystone logo

77 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Бізнес-аналітика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес
  • Бізнес-аналітика
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (77)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Бізнес-аналітика

Після закінчення середньої школи, можна пройти ступінь бакалавра в університеті чи коледжі. Цей ступінь дозволяє студентам вибрати зону уваги на додаток до проведення загальноосвітніх курсів. Після закінчення бакалаврської програми випускники можуть вступити до робочої сили або продовжувати навчання з аспірантурою.

Що таке бакалавр в галузі бізнес-аналітики? Цей ступінь може підготувати студентів до використання та інтерпретації бізнес-даних таким чином, щоб поліпшити бізнес-процеси. Приклади типових курсових робіт включають кодування, статистику та ймовірність, фінансові ринки та математичне моделювання. Часто ступінь програми вимагають старшого каменю або науково-дослідного проекту на основі бізнес-моделей. У середньому, для завершення ступеня потрібно три-чотири роки.

Студенти з бакалавра в галузі бізнес-аналітики можуть отримати сильні математичні навички та вміння інтерпретувати статистику. Вони можуть навчитися швидко оцінювати інформацію та діяти на ній, що є корисним для всіх аспектів життя.

Є багато змінних, які впливають на вартість заробітку бакалавра в Business Analytics. Місце проведення школи, неповний робочий день або повний робочий день, а також тривалість програми впливають на вартість. Студенти повинні вивчати кожну школу, в якій вони зацікавлені знайти найкраще.

Випускники програми "Бакалавр в галузі бізнес-аналітики" можуть мати надзвичайно кваліфіковані навички та відкривати для них багато кар'єри. Деякі варіанти можуть бути спеціалістом з пошуку даних для великої компанії або оцінювача фінансових ризиків для банків. Вони можуть стати консультантами з інформаційних технологій / комп'ютерних технологій для таких компаній, як страхова галузь. Є також робочі місця у фінансовому секторі, такі як інвестиційний банкір або аналітик фондового ринку.

Університети та коледжі по всьому світу пропонують бакалавр з бізнес аналітики. Існують також установи з онлайновими програмами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.