10 Бакалаврат Програми в Бізнес-проектування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Бізнес-дослідження
 • Бізнес-проектування
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Бізнес-проектування

  Бакалавр в галузі бізнес-інженерії є основною ступенем досягнення майстерності у своїй галузі. Як правило, бакалавр наук або B.Sc. в галузі бізнес-інженерії може зайняти від трьох до п'яти років, щоб закінчити і дасть студентам необхідні будівельні блоки, щоб досягти вищої ступеня або кар'єру в галузі управління бізнесом.

  Перш за все, що таке бакалавр з бізнес-інженерії? B.Sc. В бізнес-інженерії зазвичай складається з трьох основних програм: виробництва та організації; купівля та продаж; та послуги. У програмі виробництва та організації, студенти можуть навчитися додавати цінності бізнесу, підвищивши ефективність. Програма закупівель та продаж зосереджується на аналізі даних та розумінні поведінки споживачів. Нарешті, програма послуг спрямована на зовнішні послуги, такі як проекти розвитку та написання контрактів. Студенти можуть навчитися розуміти, як будувати бізнес за допомогою збирання та аналізу даних. Студенти мають бути в курсі математики, статистики та економіки.

  B.Sc. в галузі бізнес-інженерії надає студентам знання про те, як розвивати, працювати та розширювати бізнес. Студенти, які проводять B.Sc. може мати право на навчання в МВА або інших вищих навчальних закладах, а також на більш високі платні посади на рівні керівного складу.

  Вартість ступеня бакалавра в галузі інженерної справи значно відрізняється від школи до школи та країни до країни. Зверніться до приймальних комісій, щоб дізнатись, що доступно в різних установах, щоб знайти відповідний для вас варіант.

  Як правило, випускники бізнес-інженерної програми знаходять кар'єру в галузі електротехніки, інформатики, автомобільної промисловості, управління проектами, авіації та машинобудування. Цей тип програми ступеня може відтворити студентські організаційні, аналітичні, критичне мислення та математичні навички. Ступінь магістра може мати право працювати на невеликих і великих підприємствах у всьому світі.

  Є тисячі установ, які пропонують бакалавр з бізнес-інженерії по всьому світу, включаючи багато онлайн-варіантів. Щоб почати працювати у напрямку до вашої програми B.Sc., знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом вступу до школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.