Keystone logo

60 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Економіка Бізнес і економіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Бізнес і економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (60)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Економіка Бізнес і економіка

Ступінь у галузі економіки та бізнесу надає студентам знання основних принципів економіки і як вони впливають на міжнародне фінансування, державної політики та управління бізнесом. Випускники готуються для просунутих програм навчання або кар'єри в багатьох ділових і фінансових промисловості областях, а також державних і некомерційних організацій.

Що таке бакалавра в галузі бізнесу та економіки? Бакалаврат Бізнес і економіка ступінь дає студентам широку базу економіки концепцій та їх застосування в бізнесі та фінансах. Студенти дізнаються, як поняття виробництва, постачання та споживання впливають глобальні бізнесу та урядів відносин і міжнародних фінансових ринках, а також окремих компаній та спільнот. Учасники програми вивчення банківського, корпоративного фінансування, інвестицій та цінних паперів, а також економічного аналізу. Студенти можуть зосередити свої курсові до їх інтересів або кар'єрних цілей.Області дослідження в рамках програми включають в себе економетрика, Private Equity і інвестиції хедж-фондів, міжнародні фінансові та бізнес-адміністрування.

Студенти вигоду від програми ступеня Бізнес та економіка у багатьох відношеннях. На додаток до навчання аналітичні та якісні підходи до вирішення економічних проблем, учасники отримати уявлення про те, як економічні тенденції впливають на рішення в рамках фірм.

Структура програми і довжина відрізнятися в залежності від університету, і, як наслідок, загальна вартість варіюється залежно від установи. Більшість програм бакалаврату вимагають три-чотири роки навчання. Зацікавлені студенти повинні досліджувати школи, щоб отримати чітке уявлення про час і навчання інвестицій для окремих програм.

Випускники володіють солідну базу знань і набір навичок, що цінне практично в будь-якій сфері бізнесу або фінансів обстановці.Бізнес та економіка ступінь є цінним в банківська справа та фінанси, інвестиційних компаній, управління бізнесом та міжнародних проектів в галузі розвитку. Випускники отримують також на посади в державних і некомерційних організацій, які вимагають економічного аналізу та навичок фінансового менеджменту. Багато студентів вивчають цю ступінь бакалавра в області для того, щоб претендувати на аспірантів навчальних програм в таких спеціалізованих галузях, як економетрики або МВА.

Студенти можуть знайти підходяще заклад шляхом пошуку нашу велику базу даних шкіл порівняти курсових робіт та місця концентрації їх кар'єрних цілей. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.