9 Бакалаврат Програми в Видавнича справа 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Журналістика та засоби масової інформації
 • Медіа
 • Видавнича справа
Сфери навчання
 • Журналістика та засоби масової інформації (9)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Видавнича справа

  Ступінь бакалавра забезпечує додаткову інструкцію в конкретній області інтересів. Це може дозволити вхід в бажаний кар'єру або закласти фундамент для продовження навчання в майстер-рівні. Програми, як правило, три-чотири роки за тривалістю.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в області видання? Галузі видавничої росте і змінюється з новими методами розподілу письмові матеріали. Ступінь Навчальний план передбачає глибоке розуміння аспектів публікації у всіх його формах. Огляд курсів вивчення журнал та книговидання в друкованих та цифрових форматах. Наголос робиться на розвиток сильних мовних навичок. Теми клас може включати редагування, коректура, критичного аналізу текстів, цензура, авторське право, плагіат та етики. Бізнес курси в області загального управління та маркетингу пропонується, а також навчання в технічних навичок. Ступінь часто включає в себе навчання у творчій та ділової переписки.Ці класи познайомити студентів з різними формами комунікації, такі як веб-контенту, прес-релізів, тематичних статей, виступів, гумор і звітів.

  &nbsp

  Переваги ступеня видавничої можуть бути реалізовані як на особистому, і на професійному рівнях. Студенти набувають більш розвинені мовні навички, в тому числі підвищеної ясності висловлювання і поліпшеної передачі думок. Досліджень в галузі управління підвищують прийняття рішень та лідерські здібності.

  &nbsp

  Програми в області доступні по всьому світу і відрізняються навчальної програми та тривалості. Вартість варіюється від однієї школи до іншої залежно від вимог місця розташування і ступеня.

  &nbsp

  Можливості працевлаштування в достатку в різних аспектах професійної комунікації. У видавничої індустрії, кар'єрі, включають письменник, редактор, копірайтер, менеджер і журналіст.Випускники програми можуть також застосовувати свої передові мовні навички в таких областях, як реклама, маркетинг, консалтинг, редагування бізнес, корпоративні письмовій формі та коректура. Позиції доступні на державній службі, державних установ, некомерційних організацій, а також державних і приватних підприємств. Крім того, ступінь може служити в якості підготовки до роботи позаштатний.

  &nbsp

  Встати на захоплюючої кар'єри в цій динамічній області, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.