340 Бакалаврат Програми в Педагогіка Викладання 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Педагогіка
  • Викладання
Сфери навчання
  • Педагогіка (340)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Педагогіка Викладання

Для багатьох студентів з дипломом середньої школи або сертифікації GED, які хочуть продовжити свою освіту, неодружений 'и ступінь є відмінним наступним кроком. Це ступінь бакалавра, як правило, включає в себе певну кількість загальних досліджень, а також більш конкретні програми фокус студент 'и вибору.

Що таке бакалавр в галузі викладання? Цей ступінь призначена для підготовки випускників до кар'єри в галузі освіти; як через настанови в теорії навчання і при наявності студентів застосовувати ці навички в класі. Програми часто мають специфічні акценти, такі як інформаційно-просвітницької та педагогічної громадськості, дошкільна освіта, або заданої дисципліни уваги. Наприклад, студент цікаво стати педагог з англійської мови може проходити курси обслуговували цієї мети, і, таким чином, піддається викладання теорії про те, як навчити читати і писати. Відповідно, навчальний план з цих програм сильно варіює залежно від школи та індивідуальний студентських 'и цілей.

Основна перевага закінчення зі ступенем бакалавра в викладанні є цінним навиком встановити ці програми можуть забезпечити. На додаток до глибоким знанням все, що дисципліна увагу вони вибирають, студенти можуть отримати необхідний досвід роботи з учнями різного віку у найрізноманітніших контекстах. Випускники приходять від цих програм з сильними вербальні навички спілкування, майстерністю різних форм навчання, а також досвід з того, щоб думати про свої ноги і вирішувати проблеми по мірі їх виникнення.

Кожна програма буде мати різні збори, пов'язані з реєстрацією та зарахування. Зв'язатися школи для отримання додаткової інформації про витрати, які можна очікувати при вступі.

Фон в освіті відкриває багато дверей, коли справа доходить до можливих майбутній кар'єрі.Оскільки з найважливіших і передачі іншим особам навичок і досвіду цей шлях дослідження забезпечує, випускники навчальних програм може піти на кар'єру в самих різних областях, в тому числі, але не обмежуючись цим, безпосередньо пов'язаних з системою освіти. На додаток до навчальних навичкам, випускники можуть покласти використовувати свої відточені навички спілкування і реальний досвід, як високо цінуються таланти у багатьох областях від бізнесу до журналістики.

Поступово в онлайн програмі через бакалаврату досліджень є особливо зручним способом, щоб переслідувати ступінь бакалавра в галузі викладання, тому що він дає студентам доступ до багатьох шановним програм по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.