Keystone logo

1 Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчі фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження в галузі управління
  • Програми для топ-менеджерів
  • Виконавчі фінанси
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Програми для топ-менеджерів Виконавчі фінанси

Програма Ступінь бакалавра являє собою найвищий рівень ступінь бакалавра або сертифікації, пропонованих в більшості областей. Це, як правило, приймається по одній з двох причин: або студент прагне зробити кар'єру в цій області і бажає увійти в нього з повним фонових знань історії та бази знань родовища, або студент прагне завершити вищу освіту як частину більше, стеження за вчений ступінь.

Що таке бакалавр в галузі фінансів Executive? Це програма бакалаврату спеціально розроблена, щоб направляти студентів, які прагнуть увійти в світ бізнесу у виконавчій ролі шляхом надання їм фінансових знань, яка забезпечує високий їх здатність приймати обґрунтовані рішення, які ведуть компанії до максимальної рентабельності. Це, як правило, займає від чотирьох до п'яти років очного навчання, щоб закінчити, і вона включає в себе як загальні бізнес-курси, як управління і спеціальні курси в галузі фінансів з точки зору працюючих керівників.

Переваги заробляти ступінь бакалавра в галузі фінансів Executive краще підготовка до прийняття фінансових рішень на корпоративному рівні і більш конкретного навчання керівництва і виконавчих ролей, ніж можна було б знайти в загальній ступеня бізнес.

Витрати на ступеня варіюватися зовсім небагато в залежності від місця розташування і структури установа, але в цілому, вони відповідають витрати на участь в школі для інших програм. Consult основні профілі навчання перспективних шкіл для отримання додаткової інформації.

Студенти, які отримали ступінь бакалавра в галузі фінансів Executive як правило, працюють в корпоративних позицій, що входять в робочу силу в виконавчих ролей або ролей, призначених для наставника один в сторону можливого виконавчого розміщення. Вони також працюють в консультаційних позицій, пропонуючи за межами розуміння фірмам, які потребують консультації зі своїми фінансами.

Інтернет програм бакалаврату в виконавчої фінансів широко доступні з одних і тих же шкіл, які пропонують свої варіанти в сидіннях.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.