3 Бакалаврат Програми в Виноробство 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження харчових продуктів і напоїв
 • Продукти харчування та напої
 • Енологія
 • Виноробство
Сфери навчання
 • Дослідження харчових продуктів і напоїв (3)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Виноробство

  Бакалавр є ступінь бакалавра, яка готує студентів до кар'єри в обраній ними галузі дослідження. Програма часто фокусується на загальних гуманітарних предметів, а також окремих класів з урахуванням, щоб отримати студенти готові до майбутньої роботи.

  Що таке бакалавр у винному бізнесі? Ця програма призначена для студентів, які мають підприємницький дух і хочуть зв'язуватися з винним бізнесом. Кожна програма буде змінюватися, але заняття будуть часто включають в себе суміш вина та гастрономічні дослідження та бізнес-концепцій. Студенти вивчатимуть виноробної промисловості і дізнатися, застосовні навички, такі як спілкування, фінансового менеджменту, мерчендайзингу, виробництва, маркетингу та керівництва. Багато програм пропонують можливості стажування в цілях практикувати свої навички в реальному світі.

  Студенти, які переслідують ступінь у винному бізнесі багато дізнатися про бізнес та управлінні, що вигідно в обох своїх професійних і особистих життів.Дізнавшись про вино також піддає їх різних районах світу, що дозволяє їм подорожувати і стати більш культурно різноманітні.

  Вартість навчання та збори, пов'язані з бізнес-заробляти ступінь вина може варіюватися від одного навчального закладу до іншого. Є ряд міжнародних шкіл, які пропонують цю програму, і витрати залежать від розташування школи, тривалість програми, і стажування зборів.

  Випускники зі ступенем бакалавра в галузі винного бізнесу може працювати в декількох різних потужностей. Деякі з них можуть вибрати для роботи з конкретними виноробів, щоб допомогти їм будувати, ринок, і продавати свій продукт. Інші можуть вибрати для роботи на вина та лікеру дистриб'юторських компаній, щоб використовувати свої навички на роздрібному сторони. Підприємці, які мають інші навички та досвід у галузі гостинності, можливо, навіть вибрати, щоб відкрити свій власний винний магазин, винний бар, ресторан або.

  Якщо винний бізнес становить інтерес для вас, почати порівняння школи прямо зараз.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.