6 Бакалаврат Програми в Пекарська справа 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження харчових продуктів і напоїв
 • Кулінарне мистецтво
 • Пекарська справа
Сфери навчання
 • Дослідження харчових продуктів і напоїв (6)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Пекарська справа

  Щоб отримати ступінь бакалавра, студенти приймають різноманітні курси, а потім зосереджуються на певній області навчання. Ці ступені, як правило, вимагають декілька років, і вони можуть поєднувати формальне навчання з практичним навчанням. Випускники повинні мати достатні навички для виконання на більш високому рівні, ніж заявники без ступеня або відповідного досвіду.

  Що таке бакалавр з випічки? Курсова робота в цій галузі передбачає навчання в галузі мистецтва та науки з готування хлібобулочних виробів. Студенти дізнаються про інгредієнти та процедури підготовки різноманітних продуктів. Вони можуть спеціалізуватися в певному виді випічки, наприклад, випічки, хліб, торти або без глютену.

  Студенти, які навчаються в програмі Bachelor in Baking, отримують здатність, необхідну їм для досягнення успіху, крім загальних компетенцій. Прагнучи пекарів навчитися слідувати інструкціям, керувати часом та інвентарем та розрахувати врожайність. Формальне навчання готує випускників до послідовного створення продуктів, які звертаються до споживачів.

  Вартість ступеня бакалавра при випіканні залежить від установи. Ці курси пропонують загальні університети та кулінарні та гостинні школи, а майбутні студенти можуть хотіти порівнювати витрати на кожен варіант. Більшість штатних програм займає чотири роки, але можуть бути доступні прискорені плани.

  Випускники з ступенем бакалавра в галузі випічки можуть знайти роботу як пекарі або кондитерські кухарі. Деякі пекарі продають предмети, гарячі з печі, а інші виробляють готові або готові для випічки продукти для магазинів, компаній чи установ. Позиції випускника кваліфіковані залежать від видів випічки, на якій він або вона виграє. Програми випікання також можуть забезпечувати підготовку фахівців з бізнесу, щоб підготувати студентів до відкриття власних хлібозаводів або для управління існуючими операціями.

  Університети та кулінарні школи по всьому світу пропонують бакалавр в програмах випічки. Інтернет-курси можуть включати в себе вивчення рецептів та перегляду відеороликів, а також вимагати, щоб студенти практикували вдома чи на ліцензованому об'єкті. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до адміністративного офісу школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.