Keystone logo

32 Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Архітектура інтер'єру 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Архітектурні дослідження
 • Архітектура інтер'єру
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (32)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Архітектура інтер'єру

  Ступінь бакалавра означає прихильність та рівень кваліфікації в галузі. Це може просунути існуючу кар'єру або створити плавне початок для когось, хто вийде на поле. Отримання ступеня бакалавра може відкрити світ академічних наук або бути самоціллю.

  Що таке бакалавр внутрішньої архітектури? Це програма, яка зосереджується на створенні та керуванні інтер'єрами структур. Існує певна частина дублювання дизайну інтер'єру, але основна увага приділяється архітектурі та самій будівлі, а не декору, застосованому до нього. Шпалери, меблі та кольори фарб потраплять під дизайн інтер'єру, але внутрішня архітектура більше стурбована дизайном самих кімнат, таких як розміщення дверей. Ступінь внутрішньої архітектури може включати вивчення історичного збереження будівель та оновлення старих будинків відповідно до кодексів безпеки. Студенти можуть вивчати теорію та практику створення структури, яка слугуватиме потребам людей, розумно використовує простір та відповідає стандартам безпеки.

  Студенти, як правило, навчаються формувати макет приміщення та отримувати знання щодо юридичних норм щодо будівель, корисних у кар'єрі архітектури. Зустріч з термінами встановлення пріоритетів в силу спільного характеру будівництва.

  Вартість бакалавра в галузі внутрішньої архітектури залежить від обраного університету. Загалом, цей ступінь вимагає чотирьох років, тому розглянемо тривалість програми при обчисленні навчання.

  Маючи ступінь бакалавра в галузі архітектури інтер'єру дає випускникам краю, вони повинні почати кар'єру в цій галузі. Робота може бути доступною як міський архітектор, зосереджений на державних структурах. Архітектурні фірми можуть вимагати більш спеціалізованої роботи як архітектор інтер'єру. Історичні товариства та інші організації часто шукають випускників цієї програми як будівельних архітекторів-реставраторів.

  Багато університетів, як державних, так і приватних, пропонують цю програму навчання. Інтернет-програми допомагають планувати виконання інших зобов'язань. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.