Бакалаврат Програми в Генетика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Охорона здоров'я
  • Репродуктивна медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Бакалаврат Програми в Генетика

Заробіток ступінь бакалавра в галузі генетики ідеальна можливість для людей, які хочуть вивчити різні погляди оточуючих розвивається області генетики. Програма ступеня фокусується на науковому дослідженні організації, функції, рекомбінації, регулювання та передачі спадкової інформації на всіх рівнях складності в біологічних організмах. Студенти, які отримують ступінь у галузі генетики може стати процвітаючим і шанованим в їх спектру переносите навичок.

&nbsp

Що таке бакалавра в галузі генетики? Цей ступінь додаткової освіти, що дасть учням знання та навички в теорії молекулярної біології і генетики. Студенти також вивчають основні будівельні блоки генетики в тому числі запису даних, аналізу та наукової письмовій формі. Крім того, ступінь бакалавра в цій галузі, дозволяє людям розвивати інтелектуальні навички, необхідні для досягнення успіху в глобальній галузі генетики.

&nbsp

Є багато причин для вибору проводити ступінь бакалавра в області програми Genetics. Курсова включає в себе Менделя генетика, реплікацію хромосом і структура, механізми регуляції генів, репарації ДНК і рекомбінації, епігенетичною явищ, визначення статі, молекулярної еволюції і генетичних взаємодій між геномами.

&nbsp

Вартість варіюється залежно від школи, а також тривалість програми становить від трьох до чотирьох років. Дуже важливо, щоб ви досить досліджувати програму, щоб переконатися, що програма, пропонована відповідає вашим цілям.

&nbsp

Випускники користуються великим попитом по ряду позицій, таких, як функції в університетах, лікарнях, державних відомств, науково-дослідних інститутів та біотехнологічної промисловості. Студенти будуть розвивати навички, необхідні для вирішення питань, пов'язаних із застосуванням експериментального аналізу до вирішення проблем в галузі генетики.Як тільки студенти закінчили зі ступенем бакалавра в галузі генетики, вони готові для поглибленого вивчення або кар'єри за участю геноміка і основні генетики.

&nbsp

Багато вітчизняні та міжнародні варіанти доступні для програми з різних університетів. Онлайн курси є ідеальним вибором для тих, хто живе у віддалених районах по всьому світу з обмеженим доступом до школи. Варіанти Веб-задовольнити людей, які вимагають гнучкого графіка. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.