90 Бакалаврат Програми в Географія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Природничі науки
 • Географія
 • Географія
Сфери навчання
 • Природничі науки (90)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Географія

  Ступінь бакалавра - це три-чотирирічна програма після закінчення середньої школи. Це дозволяє студенту продовжувати навчання у спеціальній області, що представляє інтерес, і набути навичок, що мають товар. Тому це збільшує можливості для добре оплачуваних робочих місць. Це також може бути кроком до магістра.

  Що таке бакалавр з географічних наук? Географія - це вивчення Землі, в тому числі людей, що живуть на ньому, навколишнього середовища та природних особливостей, таких форм рельєфу та клімату. Студент географічних наук може брати курси з картографії, статистики, світових регіонів та земних середовищ. Класи можуть мати додаткові наукові лабораторії, які надають практичний досвід. Більшість установ потребують старшого капітального проекту, який відображає результати досліджень, проведених студентом.

  Студенти, які заробляють бакалавра в галузі географічних наук, часто набувають навичок читання карт, обробки даних та організації. Всі ці навички корисні для ефективного управління повсякденним життям.

  Кожна установка, яка надає бакалавр з географічних наук, матиме власну плату за навчання. Витрати можуть відрізнятися залежно від місця розташування школи, кількості необхідних кредитів, зарахування на повний робочий день та інших факторів. Студенти повинні ретельно оцінити витрати перед реєстрацією.

  Успішні випускники програми бакалавра з географічних наук можуть знайти роботу в державному або приватному секторі. Можливі кар'єри включають картографа, географа, планувальника росту, менеджера за дикої природи, рейнджери парку або вчителя. Географи можуть стати агентами розвитку для муніципалітетів. Є також університетські та колегіальні посади професора чи дослідника. Багато військових інститутів наймають географів, як солдатів, так і цивільних осіб.

  Є можливості як на місцевому, так і за кордоном, щоб отримати бакалавр з географічних наук. Інтернет-програми відмінно підходять для студентів, яким потрібен більш гнучкий графік. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.