Keystone logo

66 Бакалаврат Програми в Природничі науки Науки про землю Наука про Землю 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Природничі науки
  • Науки про землю
  • Геологія
Сфери навчання
  • Природничі науки (66)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Природничі науки Науки про землю Наука про Землю

Багато людей вибирають для вивчення бакалавра в галузі наук про Землю. Цей ступінь включає в себе ретельну підготовку в галузі геології зі структури та історії Землі, через мінералів і гірських порід, у разі стихійних лих і навколишнього середовища.

Що таке бакалавра в галузі наук про Землю? Увага такого ступеня, призначений для студентів, які планують продовжити кар'єру у вирішення екологічних питань геології ресурсів та. Основні завдання включають в себе вивчення основ геології, машинобудування, геофізики, гідрології та екології. Ця програма підкреслює теоретичної геології на основі аналітичних методів вирішення завдань, методів і навичок. Він готує осіб, щоб стати ліцензованим професійним геологам, приватних консультантів у ресурсних галузях, або досягнення своїх аспірантуру в землі або екологічних наук. Це поглиблене програма дозволяє студентам розширити свій досвід в галузі наук про Землю, працюючи на глобальному рівні з професіоналами, викладачами і однолітками.

Ці програми і дослідження є корисними для тих, хто хоче прогресувати свою кар'єру і вчитися на більш високому рівні освіти. Курси можуть змінюватися, але центр в першу чергу на структурній геології, гідрогеології, петрографії і геохімії. Курсова включає в себе фізику, географічних інформаційних систем, екології, еволюційної біології, хімії та математики.

Установи по всьому світу і по всій країні мають різні витрати на їх курсах. Будь-який зацікавлений в отриманні ступеня їх слід зв'язатися з особливими коледжів про вартість навчання, витрати на реєстрацію і переконатися, що програма відповідає їх цілей.

Випускники Geoscience користуються великим попитом і мають відмінні кар'єрні перспективи. Однією з таких областей є в розвідці і видобутку корисних копалин. Випускник може також працювати в енергетичні ресурси у вугільних і нафтопереробної промисловості. Крім того, вони можуть працювати як екологічні консультантів у наукових організацій, державних установ, академічних установ та музеїв.Багато геологи шукати і досліджувати природні ресурси, такі як нафта, підземні води, металів і мінералів. Інші працюють в тісній співпраці з вчених-екологів щодо збереження та оздоровлення навколишнього середовища.

Зацікавлені особи повинні прийняти необхідні кроки до досягнення ступеня їх фізичної активності. Наша велика база даних є ідеальної відправною точкою для студентів, щоб почати вивчати їх вибір, як географічно, так і з точки зору освіти. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.