15 Бакалаврат Програми в Глобальне управління 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Глобальне управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (15)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Глобальне управління

  Ступінь бакалавра часто є першим послесреднего програма, що студенти обирають. Як і багато підприємств і роботодавці вимагають ступінь бакалавра, студенти використовують програми для підготовки до професій, які вони сподіваються отримати. Програми зазвичай займає близько чотирьох років, щоб закінчити.

  Що таке бакалавра в області глобального управління? Як діловий світ продовжує діяти на глобальній платформі, необхідність для студентів з розумінням місцевих культур, звичаїв ділового обороту, і мови зростає. Люди в цій програмі можуть вчитися теми в області бухгалтерського обліку, маркетингу, управління бізнесом та фінансів. Вони також можуть бути зараховані у вивченні мов, культурних досліджень, а також відносини між суспільством і бізнесом.

  Переваги надходження в програмі цього бакалавра може включати в себе вплив міжнародних бізнес-професіоналів, стажування позиції з місцевими компаніями, які мають міжнародні операції, і доступ до інструкторів та керівників підприємств, які успішно працюють в цьому секторі.

  Витрати, пов'язані із зарахуванням до глобальної програми управління можуть бути абсолютно різними із однієї школи в іншу. Вартість навчання може залежати від країн, в яких освітні установи брехня. Ті, хто зацікавлений в участі в програмі, повинні зв'язатися з школи індивідуально для інформації.

  Випускники отримають доступ до міжнародної кар'єри. Вони часто позиції у своїй місцевості з компаніями, які працюють на міжнародному рівні. Це забезпечує випускникам можливість подорожувати і стати знайомий з багатьма різних країн і культур. Випускники можуть знайти роботу в державному і приватному секторах.У глобальному менеджера, випускники часто мають можливість навчати співробітників, щоб передати продукти для закордонних клієнтів, і працювати в якості менеджерів людських ресурсів на міжнародному рівні.

  Якщо ви хочете стати студентом у цій програмі, розглянути варіанти в списку програм. Завдяки зручній формі свинцю, ви отримуєте доступ до окремих школам. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.