Keystone logo

40 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Міжнародний бізнес Глобальний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Міжнародний бізнес
  • Глобальний бізнес
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (40)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Міжнародний бізнес Глобальний бізнес

Ступінь бакалавра дається після студент успішно завершила близько 120 семестрових кредити в обраній ними галузі. Це Бакалаврат навчальна програма, яка зазвичай займає близько чотирьох років, щоб закінчити. Студенти беруть участь у ряді спільних класів освіти і провести залишок свого часу на об'єктах, визначених їх передбачуваного кар'єра.

&nbsp

Що таке бакалавра в області глобального бізнесу? Студенти в цій програмі можуть розраховувати на вивчення ділової практики культурних, політичних і фізичних кордонів. Вони піддаються міжнародних бізнес-стратегії, проблем і рішень, і на ринках. Деякі з предметів, що розглядаються в класах відносяться до крос-культурної комунікації та використання кооперативного переговорів. Акцент на міжнародних людських ресурсів також можна чекати.

&nbsp

Учасники цієї програми можна отримати вигоду з експозиції до знань і практичних навичок викладачів.Вони часто мають доступ до шкіл і можливості працевлаштування в різних країнах і може створити мережу ресурсів, що є цінним для них після закінчення навчання. Деякі студенти виграють від стажування та аналогічних можливостей для працевлаштування.

&nbsp

Витрати, пов'язані з участю в глобальному бізнесі можуть мінятися зовсім небагато зі школи в школу і з однієї країни в іншу. Ті, хто сподівається взяти участь у програмі, повинні зв'язатися з обраними ними школи безпосередньо для отримання точної інформації.

&nbsp

Глобальна ступінь бізнес ставить випускників у положення для кар'єри в різних керівних посадах, можливості працювати з міжнародними установами, а також робочих місць з державними установами. Випускники можуть знайти, що вони мають кращі успіх приймає внутрішній становище з глобального бізнесу, а потім перейти на міжнародні посади в цій організації.

&nbsp

Ті, хто сподівається взяти участь у глобальній ділової програми повинні переглянути свої варіанти за допомогою лістингу програми. Коротка форма свинець може допомогти майбутнім студентам в отриманні інформації про школах. Чи готові ви почати? Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.