Keystone logo

8 Бакалаврат Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Глобальний маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Глобальний маркетинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Глобальний маркетинг

Ступінь бакалавра є другим і найвищим рівнем ступінь бакалавра, і він вимагає приблизно в два рази більше кредитів, щоб закінчити як ступінь асоційованого підприємства. Ця вимога є причиною того, чому більшість бакалаврату програми навчання займає від чотирьох до п'яти років, щоб закінчити.

Що таке бакалавр в області міжнародного маркетингу? Це спеціалізована велика програма, яка спирається на основні принципи маркетингу, витягнутих в загальному бізнес програми таким чином, щоб забезпечити конкретне уявлення про конкуренцію на світових ринках. Таким чином, глобальні маркетингові програми, як правило, включають безліч курсів, знайдених в загальних бізнес-програм поряд з кількома курсами з особливим акцентом на глобальних маркетингових стратегій і методів, щоб забезпечити додаткове розуміння.

Переваги отримання ступеня бакалавра в області глобального маркетингу прості.Якщо студент спеціально зацікавлений в кар'єрі з компаніями, які працюють в різних країнах на рівні організації в масштабах, вона забезпечує інтегральне знання потреб студента.

Ціни Вартість навчання сильно варіюються і залежать як від місцевості і є чи університет або публічно фінансуються з приватних джерел. Як правило, навчання для глобальних маркетингових програм є такий же, як базової ставки університету, тому зверніться за консультацією потенційних шкіл для отримання додаткової інформації.

Студенти, які отримують ступінь глобального маркетингу, як правило, йдуть на роботу в області маркетингу або суміжній галузі, як реклама. Ступінь спеціально розроблений, щоб зробити кандидатів більш конкурентоспроможними в ролях, які підкреслюють маркетинг в міжнародному масштабі. Як власників ступеня на рівні бакалаврату, студенти, як правило, підготовлені для початкового рівня і основних позицій керівництва команди, такі як аналітика даних.Багато випускників продовжують працювати в консалтингових фірмах, де їх досвід ставиться використовувати для різних компаній-клієнтів.

Більшість шкіл, які пропонують спеціалізовані глобальні маркетингові ступеня також роблять їх пропозиції курсу доступні через інтернет-навчальних модулів. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.