Keystone logo

112 Бакалаврат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Готельний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Готельний менеджмент
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (112)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Готельний менеджмент

Будучи студентом бакалавра, ступінь бакалавра надаються вищими навчальними закладами, такими як коледжі та університети. Цей ступінь є базовим рівнем навчання, перш ніж перейти до вищих ступенів магістра та докторантури. Цей курс може зайняти від трьох років або до семи.

Що таке бакалавр в готелях? Цей тип ступеня в основному зосереджений на аспекті управління гостинністю. Курси охоплюють як академічну теорію, так і професійну практику. Курси з академічної теорії можуть включати фінанси, бухгалтерський облік, маркетинг, менеджмент та професійний розвиток. Практичні курси можуть охоплювати планування подій, готельні операції та управління, а також послуги з обслуговування продуктів харчування та напоїв. Студенти можуть брати особливу концентрацію у підприємницькому бізнесі, міжнародному менеджменті вин та напоях або на максимізації прибутку на електронному ринку.

Переваги ступеня бакалавра в гостинності можуть охоплювати всі сфери життя. Тренінг з менеджменту може принести корисні навички керівництва. Можливість відстежувати фінанси та планувати складні події може також перекладатись на інші поля роботи.

Вартість такого типу ступеня значно відрізняється. Тривалість програми, фінансова допомога та статус резиденції будуть впливати на остаточні витрати.

Можливі варіанти кар'єри для тих, хто має ступінь бакалавра у сфері гостинності, можна знайти у всьому світі. Багато хто з цих робочих місць можуть бути на керівних та управлінських посадах в залежності від характеру програм ступеня, які зазвичай мають курси з управління конкретними аспектами індустрії гостинності. Можливості роботи включають спеціалістів із заходів, туроператорів, менеджерів з обслуговування клієнтів, менеджерів готельних операцій, спа-менеджерів та менеджерів корпоративних комунікацій.

Бакалаврські ступені пропонуються в коледжах та університетах у всьому світі. Різні методи навчання включають традиційні, навчальні курси, а також онлайн-програми. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.