11 Бакалаврат Програми в Гігієна навколишнього середовища 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження навколишнього середовища
 • Гігієна навколишнього середовища
Сфери навчання
 • Дослідження навколишнього середовища (11)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Гігієна навколишнього середовища

  Багато людей вибирають ступінь бакалавра в області програми з гігієни довкілля, тому що вона включає в себе різні дисципліни. Цей ступінь готує студентів до технічних і професійним вимогам кар'єри, які призначені для захисту здоров'я людини і навколишнього середовища.

  Що таке бакалавра в області гігієни навколишнього середовища? Ступінь для студентів, які планують продовжити кар'єру в біотероризму, охорони навколишнього середовища, оцінки ризиків, токсикології та досліджень. Особлива увага приділяється створенню та зміцненню тверду наукову основу. Учасники програми беруть активну участь якістю навколишнього середовища в рамках громади та профілактики захворювань, пов'язаних з екологічними чинниками. Студенти також вивчають ефективні методи для аналізу, оцінки, контролю та усунення небезпеки для здоров'я і пов'язані з ними шкідливі ризики.

  Ці програми і дослідження є корисними для тих, хто хоче якого прогресу свою кар'єру або навчитися на більш високому рівні освіти.Курси можуть змінюватися, але центр в першу чергу на основних наук, поведінкових і соціальних досліджень, літератури, гуманітарних наук, і математики. Курсова включає в себе хімію, біологію, геологію і фізику.

  Установи мають різні витрати на цю програму, яка займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Будь-який зацікавлений в отриманні ступеня їх слід зв'язатися з особливими коледжів про вартість навчання і витрат на реєстрацію і забезпечити, щоб програма відповідає їх цілей.

  Після індивідуального отримує ступінь санітарного стану навколишнього середовища, вони можуть знайти роботу в ряді професій. Вакансії в достатку, в тому числі працюють у державних установах, консалтингових фірм навколишнього середовища, приватного сектору та некомерційних підприємств. Випускники готуються до занять таких як фахівці з гігієни довкілля, фахівців з охорони праці та промислової гігієни.У цих потужностей, люди несуть відповідальність за консультації, навчання і примусові заходи, що стосуються місцевих, державних і федеральних правил, законів і нормативних актів.

  Зацікавлені особи повинні прийняти необхідні кроки до досягнення їх ступінь в області гігієни навколишнього середовища. Наша велика база даних є ідеальної відправною точкою для студентів, щоб почати вивчати їх вибір, як географічно, так і з точки зору освіти. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.