19 Бакалаврат Програми в Державна політика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Правознавство
 • Політика
 • Державна політика
Сфери навчання
 • Правознавство (19)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Державна політика

  Успішне завершення програми бакалавра може відкрити багато можливостей, як освітньо і професійно. Це відкриває шлях для вступу в аспірантуру і готує фахівців для подальшого просування в своїй кар'єрі. Багато з цих програм підготовки студентів, щоб відразу перейти в кар'єрі за їх вибором.

  Що таке бакалавр в області державної політики? Які теми були розглянуті в цій програмі? Студенти отримують розуміння аналітичних навичок, що використовуються в області основних питань політики. Студенти вчаться застосовувати ці навички в політичних, соціальних, а також культурних умовах, які впливають на державну політику. Курси можуть включати екологічну політику, глобальні політичні економіки, міського планування і політики, політики в області енергетики, інформації та комунікації, і політику, і на державну політику.

  Учні, які беруть участь у цій програмі користь, як вони розвиваються чітке розуміння того, що державна політика, і як політичний процес працює.Їм рекомендується для перегляду сучасних державної політики з ряду різних точок зору. Як студенти знайомляться з методологією і додаткових напрямків державної політики, вони вступають в контакт з професіоналами, які будуть залишатися ресурс після закінчення школи.

  Витрати на надходження в програмі відрізняються від школи до школи. Це особливо вірно для шкіл, розташованих через міжнародні кордони. Якщо ви зацікавлені в отриманні інформації про навчанні та зборів, зверніться школи безпосередньо.

  Випускники знаходять роботу в ряді різних середовищах. Деякі з цих позицій включають національну безпеку, міжнародне обслуговування, закордонних справ, політичний консалтинг, урядових установ і штатних посад з різними організаціями. Назви проекту можуть включати уряду Administrator, некомерційною менеджерів, законодавчих персонал, політичний аналітик і стратегічні Planner.Різноманітні можливості в рамках програми дозволить випускникам зосередитися на своїй кар'єрі, перш ніж вони завершити свої дослідження.

  Якщо ви зацікавлені у виході на динамічну і впливову світ державної політики, поглянути на деякі з навчальних можливостей, доступних через лістингу програми. Використовуйте вперед форми, щоб отримати більше інформації. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.