13 Бакалаврат Програми в Державне управління 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Державне управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (13)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Бакалаврат Програми в Державне управління

   Ступінь бакалавра є вінцем для студентів, які закінчили студентську курс навчання в коледжі або університеті. Це зазвичай займає від трьох до чотирьох років, щоб завершити і може супроводжуватися подальшого навчання в аспірантурі.

   Що таке бакалавр в галузі державного управління? Ця програма спрямована на керівних посадах в державному секторі. Курси в такому навчальному плані можуть бути міждисциплінарними і містять у собі класи, такі як доступу до суспільних послуг, Введення в політики і державного управління. На додаток до навчання в класі, ступінь може також включати в себе практичний компонент, який дає студентам можливість розвивати навички в подальшому в умовах практичного. Це експериментальне навчання може значно приносить користь студентам і відточити знання в предметній області.

   Бакалавра в галузі державного управління пропонує переваги, починаючи від розвитку лідерських навичок для ознайомлення з державною політикою.У поєднанні ці якості оснащення випускників для ряду професій і можливостей.

   Навчання і збори, що стягуються кожного університету буде залежати від цілого ряду чинників. Для того, щоб обчислити, що ваша ціна буде, вам слід звернутися в офіс прийому в школі ви хотіли б, щоб заробити цей ступінь в.

   Після закінчення школи, ви виявите, що ви ступінь має відношення до позиції в ряді секторів. Оскільки ступінь бакалавра в галузі державного управління розвиває у студентів навички лідерства, ви можете бути добре підходить для управління позиціями в багатьох ситуаціях. Якщо ви прагнете працювати в державному секторі і використовувати свій ступінь в його повному обсязі, робочі місця в соціальній роботі і роботи з населенням, швидше за все, звернутися до вас. Ваша кваліфікація і досвід буде звернутися до потенційних роботодавців, теж. Якщо ви вирішили використовувати свою ступінь по-різному, проте, ви можете продовжити роботу консультації або навчання в області, що має відношення до ваших інтересів.

   Ви можете бути в змозі заробити ступінь бакалавра в галузі державного управління через інтернет-класи. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.