Keystone logo

76 Бакалаврат Програми в Дослідження дизайну Дизайн медіа Дизайн ігор 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження дизайну
  • Дизайн медіа
  • Дизайн ігор
Сфери навчання
  • Дослідження дизайну (76)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження дизайну Дизайн медіа Дизайн ігор

Багато студентів, які вирішили проводити бакалавра в області ігрового дизайну приступити до курсової зосередитися на методах взяти гру від концепції до завершення. Проведення ступінь в цій області забезпечує конкурентну перевагу в цій надзвичайно складній області.

Що таке бакалавра в області ігрового дизайну? Це програма, яка озброює студентів з необхідними знаннями, такі як методи виробництва. Учасники також дізнаєтеся про основні будівельних блоків ігрового дизайну та інструментів, що використовуються для переказу ідеї на екран. Ці підходи можуть включати глобальні теми, що зачіпають всі верстви суспільства для впровадження інновацій та якісна зміна в розвитку історію, геймплей, і виробничих потреб електронної промисловості. Студенти обирають варіанти від обширним набором процесів, які звертаються естетику і занурення, інструменти для конструювання, створення прототипів, соціальні наслідки, юзабіліті, тестування і грати балансування.

Є безліч причин, чому студент може вибрати, щоб переслідувати ступінь бакалавра в грі Design. Курси навчання різні підходи, включаючи культурні та соціальні впливи електронних ігор, за оцінкою соціологічних, психологічних і антропологічних наслідків ігрового дизайну. Студенти можуть вибрати, щоб прийняти розробка програмного забезпечення, комп'ютерних технологій платформи, об'єктно-орієнтованого аналізу і проектування, і управління мережею та телекомунікаційної класи.

Витрати відрізняються в залежності від школи. Програма триває від трьох до чотирьох років. Важливо, що ви досліджуєте ретельно програму за вашим вибором, щоб переконатися, що вона відповідає вашим цілям.

Випускники користуються великим попитом для ряду більш конкурентних позицій, таких як спеціалізованих програмістів, свинцю і дизайнери контент, ігрова механіка дизайнерів, штучні програмістів розвідки, мережевих програмістів і графічних програмістів.Студенти будуть розвивати сильну творчу, технічну та аналітичну основу, взаємодіючи з колегами, викладачами та фахівцями галузі за рахунок інтенсивного досвіду навчання.

Опції доступні в різних міжнародних університетах. Зараз на сайті програми ідеальний вибір для тих людей, які живуть у віддалених районах по всьому світу з обмеженим доступом у приміщення. Варіанти Веб-задовольнити тих, хто потребує гнучкий графік. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.