9 Бакалаврат Програми в Дизайн костюмів 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн костюмів
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (9)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дизайн костюмів

  Бакалавр в області дизайну костюма є відмінним вибором для студентів, які хочуть зробити кар'єру у виробництві костюмів для театру і кіно. Це послешкольное ступінь дає студентам можливість вивчити основи одягу та історії текстильної а також вивчення перекриваються областей, таких як освітлення, декорації і макіяж.

  &nbsp

  Як перспективний дизайну костюма студентом, ви, можливо, задавалися, те, що бакалавр в дизайн костюмів? Як правило, це вісім семестрів навчання, яка вчить студентів для співпраці з іншими фахівцями, які беруть участь на безлічі театральних постановок. Студенти використовують театральні постановки в школі в якості лабораторії для своїх проектів. До того часу, коли вони закінчать, студенти можуть мати повні портфелі проектів, які вони створили.

  &nbsp

  Спеціальності в галузі дизайну костюма дає студентам можливість отримати практичний досвід у всіх компонентах театральної постановки при отриманні шанс принести свої власні проекти в життя.Студенти можуть розвивати свої навички в малюнок, дизайн, драпірування та інших суміжних областях. Вони також можуть мати перевагу професійного зворотного зв'язку протягом усього їхнього курсу навчання.

  &nbsp

  Вартість заробляти цей ступінь варіюються залежно від таких факторів, як, де студент вибирає для вивчення, довжину програми та умов проживання. Майбутні студенти повинні зробити свої дослідження, щоб вибрати програму, яка найкращим чином відповідає їхнім потребам.

  &nbsp

  Після завершення розробки програми костюм, люди можуть мати самі критичні елементи, необхідні для входу на поле: заповнену портфель і досвід у проектуванні для реальних виробництв. Наступним кроком може бути прийняття стажування в театрі, щоб набратися досвіду за межами шкільному середовищі. Випускники також можуть знайти роботу початкового рівня, як гардероб помічників, або ж вони можуть працювати як костюмерів на рівні громад театру. Як вони продовжують набирати досвід, випускники, швидше за все, перейти до більш виробництв.

  &nbsp

  Є багато можливостей, щоб вивчати дизайн костюма у всьому світі. Так як це курс навчання дуже практичний, студенти, швидше за все, відвідують більшість класів на території кампуса. Тим не менш, вони можуть знайти, що вони можуть зустрітися з деякими з своїх вимог за рахунок поєднання класі і онлайн-дослідження. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.