Keystone logo

16 Бакалаврат Програми в Дослідження дизайну Дизайн-менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн-менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (16)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дослідження дизайну Дизайн-менеджмент

  Досягнення ступінь бакалавра, як правило, займає від трьох до чотирьох років. Це передумова для зарахування до самих передових курсових і багато професійні кар'єри доступні для випускників. Деякі сертифікати, необхідні для роботи може бути досягнуто тільки після завершення досліджень.

  Що таке бакалавра в галузі дизайну управління? Студенти, які надходять у цій найважливішій дизайну дослідження в більш широких рамках підприємницької діяльності та управління творчим процесом. Вони, як правило, розвивати знання про методології проектування і додатків, що робить зображення і веб-дизайну. Курсова також зазвичай включає в себе навчання з управління бізнесом. Ця комбінація озброює студентів для діяльності в цій галузі, таких, як розробка маркетингових стратегій, управління творчих проектів і планування рекламних заходів.

  Є ряд переваг для вступу в програму бакалавра управління проектуванням в.При заповненні вимог ступеня, багато студентів сформувати портфель, який може бути використаний після закінчення при пошуку роботи. Крім того, студенти, які наближається закінчення часто залучати до організації.

  Кожна програма має унікальні особливості, тому вартість ступеня бакалавра в області проектного менеджменту передбачити нелегко. Це має важливе значення для осіб, які зацікавлені в цьому найважливішому досліджувати варіанти ретельно, перш ніж питаючи про фінансові потребах конкретної установи.

  Випускники, які заробляють ступінь бакалавра в галузі дизайну управління часто виявляються затребувані в широкому діапазоні професійних можливостей. Вони можуть стати проектні директорів для приватних організацій, керівників рекламних агентств та заходи з планування груп. Інші можливості працевлаштування включають відділи обслуговування клієнтів в рекламних агентствах, допомагаючи в розробці нових дизайнерських компаній, або управління творчий відділ всередині компанії.

  Курси проектного менеджменту можуть бути запропоновані в будь-якій точці світу та онлайн-класи часто доступні для тих, хто обмежений географічно, ні хто вимагає гнучкий графік. Якщо ви готові, щоб почати з курсом, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.