3 Бакалаврат Програми в Дизайн освітлення 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн освітлення
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (3)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дизайн освітлення

  Бакалавр 'и ступінь студентів шлях дослідження, як правило, займає від трьох до п'яти років, щоб закінчити. Цей ступінь готує випускників до кар'єри та аспірантури в області за їх вибором.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в області світла? Проектування освітлення є увага в рамках програми, яка вчить студентам навички, необхідні для успішного підготувати і виконати проекти освітлення для театру, відео-продукції або інших презентаційних заходів на основі. Навчальний план включає в себе акцент на технічних навичок, а студенти вчаться вогні працювати, щоб створювати різні візуальні ефекти. У цьому сенсі, класи, беруть участь у програмі дизайну освітлення також відточити студента 'и творчості та художнього бачення.

  &nbsp

  Студенти, які успішно завершити дизайн освітлення програми мають перевагу такої міри, що демонструє широкий спектр технічних навичок і талантів.Цей шлях дослідження припускає високий ступінь складних практичного навчання, з яких студенти отримують безцінний досвід.

  &nbsp

  Бакалавр в світлу змінюється у вартості в залежності від школи. Деякі країни мають більш дорогу школу, ніж інші, і школа 'и розмір також часто фактором у визначенні його вартості. Щоб дізнатися більше про програму 'и навчання, попросити школу ' и Приймальна комісія.

  &nbsp

  Бакалавр 'и ступінь в цій області відкриває двері для багатьох корисних шляхів розвитку кар'єри. Роботодавці часто під враженням від широкого кола практичного досвіду ці студенти придбали через їх досліджень. Випускники можуть продовжити шукати кар'єру в якості театральних техніків, електриків, режисерів і дизайнерів освітлення. Деякі випускники, які не хочуть працювати безпосередньо з дизайном освітлення професійно також можете продовжити кар'єру в якості світлового оформлення професорів, ставши наступного покоління вчених у своїй галузі.

  &nbsp

  Зрештою, дизайн освітлення має багато, щоб рекомендувати як шлях дослідження. Студенти, які хочуть дізнатися більше, рекомендується шукати програми, які звертаються до них, і у нашій базі даних є прекрасним місцем для початку. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.