17 Бакалаврат Програми в Дипломатія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Соціальні науки
 • Політологія
 • Дипломатія
Сфери навчання
 • Соціальні науки (17)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дипломатія

  Ступінь бакалавра є три-чотири роки бакалаврату програми, що більшість студентів вступають в, коли вони вперше починають вищу освіту. Цей ступінь може стояти окремо або служити в якості попередньої умови для магістра або докторську ступінь. Точні вимоги за ступенем бакалавра залежить від школи і програми, але в цілому вони виходять шляхом поєднання класної, іспити і самостійного вивчення.

  &nbsp

  Ви можете знати, що це бакалавр в галузі дипломатії? Є багато складних входи і виходи дипломатичних відносин. Основна увага в ступінь вирішення конфліктів на урядовому рівні. Програми витягти з суміші різних дисциплін, включаючи крос-культурних досліджень, гуманітарних наук, права, психології, комунікації та соціології, щоб дати студентам необхідні інструменти для ведення переговорів і вирішення конфліктів, приймаючи всі точки зору в розрахунок.

  &nbsp

  Бакалавр в області дипломатії вельми специфічний ступінь, яка вчить унікальний набір навичок. Ці специфічні навички не обов'язково присутні в будь-який інший комбінації ступенів, що робить цю ступінь повинні мати для всіх, хто цікавиться вдаючись у цій галузі.

  &nbsp

  Вартість бакалавра в дипломатії залежить від програми студенти вирішили взяти. Ступінь зазвичай займає чотири роки, щоб закінчити, то підсумкова сума за навчання повинна бути розрахована відповідним чином.

  &nbsp

  Роботи, пов'язані зі ступенем бакалавра в галузі дипломатії, насамперед, з федеральним урядом, робота з дипломатами. Тим не менш, є багато робочих місць, доступних на державному та місцевому рівні, а також, у тому числі поліцейський парламентер, соціального працівника і співробітник виправної установи. Деякі студенти також воліють працювати в приватних галузях промисловості в якості менеджера відділу кадрів або незалежного консультанта, що спеціалізується у вирішенні конфлікту.

  &nbsp

  Отримання ступеня онлайн бакалавра дозволяє студентам не вчитися в школі за своїм вибором незалежно від того, де він знаходиться. Отримати вищу освіту в комфорті вашого власного будинку, навіть якщо обраний вами школа по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.