Keystone logo

20 Бакалаврат Програми в Туризм і готельний бізнес Туризм Дослідження відпочинку 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Туризм і готельний бізнес
  • Туризм
  • Дослідження відпочинку
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Туризм і готельний бізнес Туризм Дослідження відпочинку

Ступінь бакалавра - ступінь бакалавра. Він нагороджений коледжами та університетами для завершення курсу навчання, який може варіюватися в межах від трьох до семи років. Завершення цього ступеня необхідне, перш ніж отримати ступінь магістра або доктора.

Що таке бакалавр у вивченні дозвілля? Цей тип програми пропонує широкий спектр досліджень, що включають як теоретичні, так і практичні знання. На додаток до набуття навичок, пов'язаних з дозвіллям та туризмом, таких як планування відпусток, проектування привабливих послуг і продуктів для проведення напрямків, а також організація заходів для проведення дозвілля, в загальному ступені також можуть бути включені більш загальні дослідження, пов'язані з маркетингом, рекламою, економікою, менеджментом та психологією. Приклади можливих областей концентрації включають в себе гостинність та громадське харчування, управління сталого туризму та спа-центр та оздоровчий менеджер.

Студенти, які складають ступінь бакалавра у сфері дозвілля, повинні мати добре освіту. Навички, отримані в психології, можуть допомогти працювати з людьми у всіх аспектах життя. Крім того, можливість організовувати складні події та дизайн привабливих послуг може збагатити власну якість життя студента.

Як згадувалося вище, цей тип програми ступеня може відрізнятися за довжиною. Тому коротша програма буде коштувати менше, ніж довша програма.

Є багато можливих можливостей для роботи студента з ступенем у вивченні дозвілля. Наприклад, дослідження, проведені протягом усієї програми, можуть стати ліцензованим барменом або лідером молодіжного табору. Інша робота може бути знайдена як лижний інструктор або менеджер туру. Навіть інструктор з фітнесу та рекламний агент - це можливі можливості для роботи студента, який вивчає дозвіл на відпочинок.

Коледжі та університети по всьому світу пропонують програми бакалавра. Багато закладів навіть пропонують ступені, які повністю онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.