Keystone logo

18 Бакалаврат Програми в Дослідження косметології 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження косметології
Сфери навчання
  • Дослідження косметології (18)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження косметології

Ступінь бакалавра є початкового рівня бакалаврату. У багатьох випадках, студенти обирають предмет для вивчення таких, як наука або англійською мовою. Бакалавра може бути також отриманий в поле практичний, дозволяючи студенту відразу почати роботу.

Що таке бакалавр в косметології? Студенти вивчають деталі косметології, такі як шкіра, нігті і догляд за волоссям і застосування макіяжу. Вони стають експертами в моделюванні і збереженні волосся і в наданні лікування, такі як догляд за обличчям, педикюр і манікюр. Крім того, студенти вчаться працювати салон і запустити його добре застосовувати принципи ведення бізнесу. Після завершення програми, студенти мають можливість отримати ліцензію косметологів.

Бакалавр в косметології дає можливість тісно працювати з людьми в той час як надання їм за рахунок нових, виразних зачісок. Випускники також знайти багато можливостей для переміщення вгору, так як вони можуть в один прекрасний день мають власні салони.Студенти також вивчають хороші ділові і управлінські навички через своїх курсових.

Витрати на програми косметологічних варіюються в залежності від школи вибрали. Виділений студент може закінчити програму протягом двох років з вечора і онлайн-класи, і, таким чином заощадити гроші. Перш ніж вибрати, студенти повинні провести ретельне дослідження, щоб переконатися, що програма буде відповідати всім їх освітніх цілей.

Після закінчення, студенти можуть знайти роботу в численних місцях. Вони можуть вибрати для роботи в салонах як перукарі, стилісти і колористів. Вони можуть також працювати в салонах даючи догляду за обличчям і манікюр. Опції також доступні для студентів за межами салонів. Студенти можуть працювати з косметичними і по догляду за шкірою продуктів або працювати на похоронні бюро укладання недавно померлого. Крім того, нігтів техніків може працювати в кабінеті дерматолога або ортопеда і запропонувати гігієнічні педикюр.

Багато інтернет-опції доступні для програм косметологічних.Щоб почати нову кар'єру, шукати нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.