Keystone logo

46 Бакалаврат Програми в Соціальні науки Дослідження розвитку 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Соціальні науки
  • Дослідження розвитку
Сфери навчання
  • Соціальні науки (46)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Соціальні науки Дослідження розвитку

Після отримання диплому про закінчення середньої школи, якщо ви хочете збільшити свої можливості для працевлаштування, ви можете взяти участь у програмі бакалавра. Цей ступінь надає спеціалізовані знання та навички роботи, які часто роблять випускників більш привабливими для роботодавців. Ступінь бакалавра також готує студентів до подальшого навчання на рівні магістра або доктора філософії.

Що таке бакалавр з досліджень з розвитку? Ця програма навчання вчить студентів про складнощі економічного зростання в суспільстві. Це багатопрофільна програма, що пропонує курси, такі як антропологія, соціологія, географія світу, гендер та розвиток, а також мікроекономіка. У деяких установах ви можете обрати географічну область світу, на яку ви хотіли б зосередитись. Загальноприйнято закінчити програму з великим дослідницьким проектом.

У програмі бакалавра в галузі розвитку, багато студентів отримують сильні навички управління та спілкування. Вони також можуть стати кращими учасниками переговорів, здатними розуміти складні питання. Ці навички дуже цінні у всіх частинах життя.

Перш ніж вступити до програми бакалавра в галузі розвитку, переконайтеся, що ви зрозуміли вартість. Кожна школа має власну плату за навчання, і є багато факторів, які впливають на витрати. Вивчіть свої варіанти ретельно.

Як випускник із ступенем бакалавра в галузі досліджень з розвитку, ви будете готові працювати у різноманітних кар'єрах. Ваш вибір може включати міжнародного директора проекту, грантового письменника, академічного дослідника, розробника програм державної допомоги чи офіцера для НУО. Ви можете стати координатором програми або зв'язком для урядів з відділеннями за кордоном, такими як посольства чи військові об'єкти.

Програма бакалавра з розвитку досліджень пропонується численними установами. Ви повинні розглянути як місцеві школи, так і іноземні можливості. Розпочніть сьогодні Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.