Keystone logo

108 Бакалаврат Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (108)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв

Ступінь бакалавра є студентом академічної програми, яка вимагає багаторічної відданості, інтенсивного курсових робіт та особистого розвитку, щоб заробити. Заробивши бакалавра може бути зроблено приблизно від двох до чотирьох років очного навчання, однак переваги заробляти ступінь бакалавра може тривати все життя.

Що таке бакалавр в області продуктів харчування і напоїв досліджень? Ця освітня програма надає студентам знання і професійної підготовки, необхідної для кар'єри в сфері послуг харчової та готельної. Через строгих класів, студенти вчаться, як управляти повсякденною діяльністю в установи громадського харчування, як проектувати меню і введенню справедливе ціноутворення, і як спілкуватися і координувати співробітників. Залежно від школи, стажування може знадобитися для того, щоб студенти, щоб заробити їх ступінь.

Після закінчення отримав ступінь бакалавра в галузі харчових продуктів і напоїв досліджень, студенти могли б показати можливі роботодавцям, що у них є відданість і знання, необхідні, щоб досягти успіху на робочому місці. Студенти можуть також бути в змозі зробити важливі ділові та особисті зв'язки, які можуть допомогти привести до кар'єри в майбутньому.

Вартість отримати ступінь бакалавра в галузі продуктів харчування і напоїв досліджень залежить від цілого ряду чинників. Студентам рекомендується досліджувати потенційні школи, щоб переконатися, що академічна програма збігалася з їх освітніми цілями.

Нарахування ступінь бакалавра в галузі продуктів харчування і напоїв досліджень можуть допомогти випускникам знайти роботу в ресторанах, булочних, лікарняних їдальнях, шкіл, ресторанів виконавчої, урядових установ, які обслуговують кухні, готелі, бари та інші параметри громадського харчування.У цих різних умовах, можливих професій для випускників включає в себе керівники ресторанів, керівників, фахівців громадського харчування інвентаризації, фахівців виробництва громадського харчування або безпеки харчових продуктів і санітарних працівників.

З он-лайн і неповний робочий день класів, доступних у багатьох школах, що мають насичене життя не повинна утримувати вас від отримання освіти. Для того, щоб почати роботу на вашому бакалавра в харчовій промисловості і напоїв досліджень, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.