Keystone logo

57 Бакалаврат Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Екологічний менеджмент
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (57)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент

Заробіток ступінь бакалавра в галузі управління навколишнім середовищем ідеальна можливість для тих, хто хоче планувати, здійснювати і контролювати всі аспекти забезпечення відповідності стандартам безпеки, законів здоров'я і навколишнього середовища, правил і політик. Це забезпечує захист людей і навколишнього середовища в усіх аспектах планів управління довкіллям, процедур і операцій.

Що таке бакалавра в галузі управління навколишнім середовищем? Цей ступінь концентрується на знання та навички, необхідні для ефективного екологічного менеджерів. Студенти також вивчають основні будівельні блоки ідентифікації та оцінки поточних і майбутніх потреб в атмосферу, води, землі та енергоресурсів. Вивчення цих методів дозволяє винести відповідні рекомендації та пропагандистської, пов'язаних з екологічно стійких рішень і практики. Крім того, бакалавр в цій області дозволяє людям розвинути інтелектуальні навички, необхідні для досягнення успіху в глобальній навколишнього середовища.

Існує багато причин для вибору прийняти ступінь бакалавра в галузі звичайно раціонального природокористування. Програма передбачає міждисциплінарний підхід до управління навколишнім середовищем, у тому числі по боротьбі із забрудненням, політики і нормативних актів. Курсова включає в себе статистики, проведення досліджень, обчислення, біології та хімії.

Вартість варіюється залежно від школи, а також тривалість програми становить від трьох до чотирьох років. Дуже важливо, щоб ви досить досліджувати програму за вашим вибором, щоб переконатися, що він відповідає вашим цілям.

Студенти, які отримують ступінь у галузі екологічного менеджменту може стати процвітаючим і шанованим в діапазоні переданих навичок. Випускники розвивати сильний фон в управлінських функцій навколишнього середовища. Студенти знаходять можливості для кар'єрного росту в галузі охорони праці, оцінка ризиків, реабілітація забруднення, громадської безпеки, контролю небезпеки, управління ризиками та політики і правил гігієни навколишнього середовища.Ступінь готує осіб на посади в галузі збереження та природокористування, морських і прибережних розвитку, промислової екології та сталого бізнес-можливостей.

Багато міжнародних варіанти з різних університетів. Інтернет-навчальні курси є ідеальним вибором для тих, хто живе у віддалених районах по всьому світу з обмеженим доступом у приміщення. Онлайн опції також задовольнити людей, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.