14 Бакалаврат Програми в Економетрія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Економіка
 • Економетрія
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (14)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Економетрія

  Студенти, зацікавлені в економіці та кількісного аналізу може розширити свої знання цих предметів в бакалавр в програмі економетрики. Це ступінь бакалавра поєднує в собі статистичні дані, інформатики та економіці дослідження, щоб підготувати студентів для широкого спектру професій або аспірантурі.

  Що таке бакалавра в області економетрики? Ступінь економетрика надає студентам міцну основу в галузі інформатики, якісного аналізу та економіки поряд з навичками, щоб застосувати ці дисципліни в складних економічних проблем. Поглиблений курсових в галузі прикладної мікроекономіки, емпіричних макроекономіки, актуарних досліджень і фінансових економетрики є збалансованим з великим оперативних досліджень та проектних робіт. Студенти вчаться будувати математичні моделі для аналізу економічних даних і дослідити, як ці моделі дозволяють прогнозувати фінансові тенденції. Випускники мають засоби аналізу для роботи з економіка політиків і фінансових інститутів.Ці організації і багато інших можуть отримати вигоду з здатності економетрики випускників для побудови моделей, які обчислюють рівень безробіття, створення валові дані національного продукту, визначити вартість акцій компанії і прогнозування міжнародних подій фінансування.

  Є декілька переваг заробляти ступінь економетрики. Студенти створити спеціальний набір навичок в економічних дослідженнях і теорії, а також цінні володіння побудові математичних модулів. Програма ступеня пропонує учасникам поглибленого Дослідження математики, статистики, моделювання, фінансів та економіки, які є важливими для дипломної роботи та багатьох престижних шляхів розвитку кар'єри в галузі економіки.

  Заробіток ступінь бакалавра в області економетрики, як правило, потрібно чотири роки курсових. Всього витрати часу та коштів, необхідних для завершення ступінь варіюватися залежно від установи, тому дуже важливо для майбутніх студентів, щоб запросити конкретну інформацію від кожного університету.

  Бакалавр в області економетрики є кроком на шляху до триваючої наукових досліджень для багатьох студентів. Випускники, які не хочуть продовжувати навчання в аспірантурі мають різноманітність варіантів кар'єри. Економетрика навички є цінними в керівництві державної політики в галузі державних і міжнародних економічних організацій, а також приватного сектора. Випускники успішно проводити роботу в галузі фінансів, міжнародної торгівлі, страхування, логістики та маркетингу.

  Наша велика база даних шкіл може забезпечити майбутніх студентів з важливою інформацією про установи, які пропонують економетричних досліджень. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.