11 Бакалаврат Програми в Економічний розвиток 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Економіка
 • Економічний розвиток
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (11)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Економічний розвиток

  Бакалавра є ступінь програми, яка вимагає близько чотирьох років навчання, щоб заробити, але вигоди, одержувані від подальшого вашої освіти може тривати все життя. Студенти, які отримують ступінь бакалавра, часто мають великі можливості для кар'єрного зростання і більш різноманітні можливості, доступні для них, як тільки вони закінчать.

  Зацікавлені особи можуть думати, що таке бакалавр в області економічного розвитку? Ця освітня програма вчить студентів, як поліпшити економічний розвиток громад в усьому світі, використовуючи доступні землі і праці з метою сприяння розширенню і збільшенню виробництва. Вчені беруть курси в політиці і державної політики, глобальної політичної економії, соціальних мереж, географічних інформаційних систем і соціальних досліджень, щоб краще зрозуміти, яким чином спільноти розвиваються і як ті спільноти форми суспільства і політичної влади.

  Отримання бакалавра в області економічного розвитку може допомогти надати студентам навчання і знання, необхідні, щоб досягти успіху в своїх перспективних кар'єри. Нарахування ступеня чотирирічної може також продемонструвати майбутні роботодавець, що учасники програми має визначення і управляє для завершення проектів, співпрацювати з іншими, і бути активами на робоче місце.

  Нарахування ступеня бакалавра може коштувати по-різному для кожного студента залежно від того, скільки часу вони можуть присвятити свої дослідження, а також за місцем знаходження школи. З цієї причини, студенти повинні повністю дослідити їх вибрали школу, щоб забезпечити програму запропонувала співпаде з їх бюджетом і освітніми цілями.

  Вчені, які закінчують зі ступенем бакалавра в області економічного розвитку, добре навчені працювати для бізнесу в усьому світі і на всіх рівнях роботи.Випускники можуть працювати в якості містобудівників, фінансових аналітиків, керівників програм, керівників операцій, менеджерів з маркетингу, менеджерів виробництва для компаній, які вже працюють на міжнародному рівні або для компаній, які хочуть взяти їх бізнес міжнародний. Деякі студенти також можуть вибрати більш підприємницький маршрут і відкрити свої власні глобальні компанії або некомерційній фірми.

  Отримання ступеня може допомогти вам відточити свої професійні навички і дати вам знання, необхідні, щоб знайти успішну кар'єру. Щоб дізнатися більше про заробіток ступеня вашого бакалавра, пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.