Keystone logo

34 Бакалаврат Програми в Енергетичні дослідження Енергія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Енергетичні дослідження
  • Енергія
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (34)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Енергетичні дослідження Енергія

Студенти, зацікавлені в ступені бакалавра в енергетичних досліджень можуть бути зробити перший крок до наукового ступеня, або, можливо, прагне прямий вхід в постійно мінливому спектрі глобальних можливостей промисловості в енергетичних систем і рішень.

Студент шукає послесреднего мірою може запитати, що таке бакалавр в галузі енергетичних досліджень? Цей курс навчання направлений на забезпечення основи для розуміння довгострокових енергетичних систем і як вони впливають на довкілля та глобальної економіки. Типовий навчальний план може включати в себе заняття в області енергетичних технологій, виробництва і розподілу, операції, теплових систем та екологічних стратегій.

Є декілька переваг для ступеня бакалавра в області енергетичних досліджень. Студенти отримують знання в розрізненні і рішення проблем, у критичні судження і незалежного мислення. Фокус може бути застосований до розуміння того, що робить міцну енергетичну систему, а також про те, як робота може знадобитися для адаптації до змін.

Вартість навчання варіюється від закладу до закладу. Кращий спосіб дізнатися вартість програми ступеня, це звернутися безпосередньо в школу за вашим вибором.

Поява поновлюваних джерел енергії поряд з необхідністю реструктуризації існуючих виробничих систем відкриває величезні можливості для кар'єрного росту для випускників. Кар'єра в енергетичних досліджень може включати в себе розробку і реалізацію рішень харчування для поновлюваних джерел енергії, дослідження та розвиток відновлювальних джерел енергії та енергозберігаючих технологій, або при розпізнаванні і введення в місце галузі заходів з енергозбереження. Можливості рясніють для енергетичних спеціальностей в приватних і державних компаній, оскільки аналітики та консультанти з питань енергетики на основі. Існує потреба в людях, утворених в енергетичних систем в центральній або місцевої влади і в діяльності неурядових організацій.

Енергія динамічним і захоплюючим поле, і той, який має відношення до економіки всієї земної кулі. Почніть навчання в енергетичних досліджень сьогодні.Міжнародні можливості доступні. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.