16 Бакалаврат Програми в Етика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Гуманітарні науки
  • Етика
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Етика

Студенти, зацікавлені в проведенні ступінь бакалавра в області етики матиме великий інтерес в тому, як мораль визначається і спосіб нашого сприйняття про добро і зло може відігравати певну роль у політиці та суспільстві. Випускники цього ступеня буде підготовлений, щоб продовжити кар'єру в різних областях або заздалегідь в програмі ступеня магістра.

&nbsp

Що таке бакалавра в області етики? Як програм навчання багатьох бакалавра, цей курс зазвичай займає близько чотирьох років, щоб закінчити. Два роки буде складатися з загальної освіти курсу. Основні курси навчального плану і основні, пов'язані з факультативи часто включають в себе теми у філософській теорії і міркування, дедуктивної логіки, моральні проблеми, історію філософської думки, соціальних питань та державної політики, економіки охорони здоров'я, екологічної етики, права і політичних наук.

&nbsp

Студенти можуть вибрати, щоб переслідувати ступінь бакалавра в області етики з різних причин.Серед навичок, які викладаються в рамках програми, критичне мислення, зв'язку, управління інформацією та дослідження, які все можуть бути використані в різних професійних і особистих заяв.

&nbsp

Вартість отримання ступеня бакалавра в області етики має багато потенційних факторів, включаючи вид університеті ви відвідуєте і скільки часу програма бере, щоб закінчити. Чи є у ваших належної обачності, коли ви досліджувати будь-які потенційні школу, щоб переконатися, що він відповідає вашим потребам.

&nbsp

Випускники бакалаврату в рамках програми з етики може піти на досліджувати різні кар'єри, в тому числі фахівців зі зв'язків з громадськістю, менеджерів по збору коштів та працівників кадрових служб, а кілька прикладів. Інші випускники знаходять роботу в бізнесі, соціальної роботи, міського та регіонального планування, а також різні державні пости.Цей ступінь також особливо добре підходить для тих, хто бажає продовжити свою освіту з доктор юридичних наук, або юридичної ступеня, через його акцент на вироблення державної політики та міркування.

&nbsp

Є міжнародні курси, доступні для бакалаврів у програмі з етики; Ви також можете вибрати, щоб вступити в онлайн-програми ступеня. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.