25 Бакалаврат Програми в Живопис 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мистецтвознавство
 • Образотворче мистецтво
 • Живопис
Сфери навчання
 • Мистецтвознавство (25)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Живопис

  Заробіток ступінь бакалавра в живописі ідеальна можливість для людей, які хочуть вчитися різноманітний набір думок оточуючих мистецтво живопису. Студенти, які отримують освіту в живопису може стати процвітаючою і шанованою художників з діапазоном переданих навичок. Як тільки студенти закінчили зі ступенем бакалавра в живописі, вони можуть знайти роботу в галузі скульптури, фотографії та малюнка.

  Що таке бакалавра в галузі живопису? Цей ступінь додаткової освіти, які будуть обладнати студентів з першої необхідності знань, таких як презентації та виставки, соціальної активності, співпраці та оцінки портфеля. Студенти також вивчають основні будівельні блоки живопису, таких як застосування фарб і пов'язаних з ними хімічних колірних речовин полотен та інших матеріалів. Фізичні особи можуть працювати в напрямку кар'єри, які підвищують творчий потенціал і заохочувати вираження ідей, емоцій і внутрішніх бачень.

  Є багато причин для вибору, щоб отримати ступінь бакалавра в галузі живопису. Програма вчить ряд навичок, таких як графічний дизайн, живопис, скульптури, гравюри, цифрових зображень, та інтерактивного дизайну. Крім того, бакалавр в цій області, дозволяє людям розвивати інтелектуальні та творчі навички, необхідні для відправлення успіху в глобальних дизайну і мистецтва громад.

  Вартість варіюється залежно від школи, а також тривалість програми становить від одного до трьох років. Дуже важливо, щоб ви досить досліджувати курс навчання для того, щоб програма, пропонована відповідає вашим цілям.

  Випускники користуються великим попитом по ряду позицій, таких як Музей кураторів, галеристів, архівістів, істориків мистецтва і бібліотекарів, співтовариство художників-постановників, спеціалістів грантів, мистецтвознавців та арт-оцінювачів. Студенти будуть розвивати навички, необхідні для вирішення питань, пов'язаних з самовираженням, відновлення і реплікації.

  Багато міжнародних варіанти доступні для програми з різних університетів. Онлайн курси є ідеальним вибором для тих, хто живе у віддалених районах по всьому світу з обмеженим доступом у приміщення. Інтернет-даних варіантів також підходить для людей, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.