Keystone logo

26 Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Класичні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Гуманітарні науки
 • Класичні дослідження
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (26)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Класичні дослідження

  Для студентів, які зацікавлені в історії та літературі, і починають свою наукову кар'єру, бакалавр в області класичних досліджень може бути хороша область для вивчення. Ступінь бакалавра займає близько чотирьох років, щоб завершити, і готує студентів для деяких кар'єри, або закладає фон для більш просунутою ступеня.

  Ви можете бути здивовані, що бакалавр в класичних досліджень? Ця програма спрямована на мовам, літературі та культурі стародавнього світу. Студенти вивчають всі жанри літератури, в тому числі комедії, трагедії, епосу і сатири. Вони також вивчають релігію, міфологію, теологію, філософію, і як стародавній світ вплинув на нашу сучасну культуру. Деякі програми можуть включати в себе вивчення стародавньої мови, хоча і не всі вони вимагають його.

  Студенти в класичних програм дослідження знайомимося з різних культур, що допомагає їм взаємодіяти з усіма типами людей.Ступінь відкриває багато можливостей для подорожей і досліджень, і призводить до багатьох перспективи кар'єрного зростання.

  Класичні дослідження програми пропонуються в різних країнах світу. Витрати пов'язані з отриманням свій ступінь може сильно варіюватися, залежно від розташування школи і тривалості програми. Рекомендується звернутися в свою школу за вибором, щоб дізнатися більше про фінансові витрати, пов'язаних зі ступенем.

  Бакалавр в області класичних досліджень готує випускників до кар'єри в різних областях. Можливості включають в себе бізнес і комерція, публікації та засоби масової інформації, бібліотечної та інформаційного обслуговування. Кар'єра може включати в себе музейні куратори та координатори подорожі, і артисти. Випускники також можуть вибрати, щоб продовжити свою освіту і отримати вчений ступінь, що призводить до можливості навчання.

  Є багато інтернет-ресурси, які можуть допомогти вам знайти правильну програму для ваших потреб.Порівняйте різні програми, у тому числі вартості навчання, пропонованих курсів та школи місці. Ви можете легко знайти відповіді на всі ваші запитання, натиснувши в нашу базу даних. Пошук для вашої програми нижче, і зв'язатися безпосередньо з приймальні офісу школах за вашим вибором заповнення в головній формі.