47 Бакалаврат Програми в Композиція 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Виконавські види мистецтва
 • Музика
 • Композиція
Сфери навчання
 • Виконавські види мистецтва (47)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Композиція

  Бакалавр в області композиції програма, яка приділяє велику увагу на фундаменті музики і додання минулі, справжні і майбутні перспективи композиції своїх студентів. По завершенні цього ступеня, випускники матимуть навички, необхідні для подальшого їх музичну кар'єру і може переслідувати поля робочих місць в різних шляхів.

  Що таке бакалавра в області композиції? Програми спрямовані на музичних досліджень для підвищення студентів 'знання і зосередитися на композиційних прийомів та ідей. Курси доступні в теоретичних і практичних предметів, у тому числі сольфеджіо, історії музики, оркестровки, гармонії і музичних форм. Один з популярних Звичайно, технологія склад, забезпечує вивчення обладнання, концепцій і методів, пов'язаних з електронними студій. Є також класи, які вивчають піаніно та інших інструментах, факультативні предмети і музичної естетики.

  Є багато переваг, пов'язаних із завершенням цієї програми ступеня.Студенти отримають знання та навички, які можуть допомогти їм як особисто, так і професійно. Вони будуть забезпечені можливості для розвитку їхніх здібностей і методи музичного оцінки, а також поліпшити їх впевненість у собі, самовираження і продуктивності можливостей.

  Вартість курсу і вартість реєстрації варіюються залежно від навчального закладу, обраного і країни, в якій студент хоче вчитися. Ті, хто зацікавлений, зв'яжіться з конкретним установою, щоб дізнатися більше.

  Коли бакалавр 'и ступінь запрацював у складі, випускники можуть знайти можливості для кар'єрного росту в різних областях і дисциплінах. Багато випускників успішно знайти роботу в музичній освіті. Тим не менш, є кілька інших варіантів працевлаштування, в тому числі виконання у вигляді смуг або інших музичних організацій, що працюють в аудіо-записи і навіть можливості на радіо і телебаченні.Цей ступінь може забезпечити вам навички, щоб навчити, управляти музичні організації, розважати, створювати або виконувати професійно.

  Для студентів з напружений графік, онлайн-класи доступні. Багато університети та інститути пропонують класи в модулі дистанційного навчання. Існує також можливість пройти курси на повний або неповний робочий день. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.