55 Бакалаврат Програми в Комп'ютерна анімація 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мистецтвознавство
 • Анімація
 • Комп'ютерна анімація
Сфери навчання
 • Мистецтвознавство (55)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Комп'ютерна анімація

  Бакалаврські ступені є досяжними кроками до більш високих рівнів академічних чи більших знань у галузі. Вони працюють над тим, щоб допомогти новим особам знаходити робочі місця, і вони дозволяють досвідченим людям офіційно довести свої знання для підвищення зарплат.

  Що таке бакалавр комп'ютерної анімації? Цей ступінь відповідає за те, що ви добре знаєте, як використовувати комп'ютерне програмне забезпечення для створення анімаційного мистецтва. Спеціалізації визначають, чи є курс бакалавр наук або підпадає під категорію мистецтва. Програми можуть або зосереджуватись на комп'ютерному програмному забезпеченні, так і на технічному процесі комп'ютерних зображень або на використанні комп'ютерних інструментів для створення зображень. Курси з історії мистецтва, дизайну та 2D і 3D-мистецтва потрібні в більшості університетів, які пропонують цю ступінь. Візуальні ефекти та редагування також є корисними для цього основного класу.

  Комп'ютерна анімація - це поле, яке високо оцінює зв'язки. Навчання мережі серед членів галузі готує студентів до полювання на роботу після закінчення навчання. Майстерність AutoCAD та інших програм 3D-моделювання, а також знання мистецьких основ є життєво важливими для більшості анімаційних робіт.

  Ступінь бакалавра в області комп'ютерної анімації широко вартістю. Місцеположення допомагає визначити ціну навчання, а також кількість років, яку студент планує відвідати. Три або чотири роки потрібна більшості студентів.

  Цей ступінь кваліфікує своїх випускників для багатьох робочих місць у анімаційних студіях. Дизайнер символів, 3D-модельєр та режисер - це робочі місця, які можна знайти в анімації для фільмів. У відеоіграх також використовується безліч комп'ютерних аніматорів. Художники освітлення або текстури створюють візуальні аспекти, необхідні для створення відео з землі. Комп'ютерна анімація - це складне завдання, яке потребує великих команд працівників та безліч спеціалізованих робочих місць.

  Великі університети, як правило, пропонують програми для комп'ютерної анімації, а художні школи мають особливо сильні програми, включаючи онлайн-варіанти. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.