Keystone logo

3 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Консультування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Бізнес-дослідження
 • Консультування
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (3)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Консультування

  Ступінь бакалавра є першим свого роду вищу освіту, що багато студентів отримують. Це може бути або старанний або професійне і часто відкриває двері для багатьох студентів, щоб отримати свої перші високооплачувану роботу. Бакалавра є також першим кроком до будь-яких вищою освітою студент може хотіти.

  Що таке бакалавр в Consultancy? Цей ступінь пропонує студентам консалтинг, управління і бізнес-класів. Такі поняття, як економіка і управління бізнес-підкреслені, так що студенти зможуть допомогти підприємствам більш ефективно після закінчення навчання. Студенти також взяти класи в області бухгалтерського обліку та маркетингу. Існує варіант для міжнародного дослідження з цією програмою. Деякі школи знаходяться за кордоном або запропонувати обмін семестру, так що студенти можуть дізнатися про глобальному бізнесі. Під час їх останніх семестрів навчання студенти можуть вибрати спеціалізацію в таких областях, як людські ресурси або фінанси.

  Випускники програми консультаційної зазвичай мають хороші навички управління, зокрема управління часом. Вони також мають хороші зв'язки і бухгалтерські навички. Деякі випускники можуть сподобатися можливості для міжнародної діяльності.

  Середньому програма консультування займає близько трьох років, щоб завершити і коливається в ціні на основі розташування і школи. Студенти можуть знайти онлайн-класи, які зазвичай дешевше. До здійснення програми, студенти повинні оцінити його, щоб переконатися, що підходить як свою кар'єру і особистих цілей.

  Після отримання ступеня бакалавра в Consultancy, студенти можуть знайти роботу в багатьох галузях діловому світі. Вони можуть працювати як фінансовий, консультантів корпоративний або людських ресурсів або в якості консультантів для фірми зі зв'язків з громадськістю. Крім того, вони можуть бути фінансові аналітики або посадові найму або знайти роботу в якості маркетингових або рекламних менеджерів. Деякі студенти можуть вибрати, щоб відкрити свої власні консалтингові агентства і взаємодіяти з бізнесом в спеціалізованих областях.

  Заробіток ступінь бакалавра може почати студентів на успішний шлях. Щоб знайти школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.