Keystone logo

13 Бакалаврат Програми в Соціальні науки Політологія Конфліктологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Конфліктологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Соціальні науки Політологія Конфліктологія

Ступінь бакалавра відкритих дверей. Вони готують студентів для подальших наукових досліджень, а руху в приємних кар'єри. Ці програми, як правило, займають близько чотирьох років, щоб закінчити. Студенти піддаються до основ в обраній ними курсу навчання і може вибрати, щоб отримати роботу у своїй галузі, при цьому продовжуючи вченими ступенями.

&nbsp

Що таке бакалавра в області миру і конфліктів? Це міждисциплінарна програма спрямована на вирішення конфліктів в міжособистісних і глобальному рівнях. Студенти будуть вивчати динаміку між окремими особами і групами в домашніх умовах і на робочому місці, і в набагато ширшому масштабі. Теми курсу можуть включати в себе теорію конфліктів, соціальних рухів, права людини, управління та врегулювання конфліктів, і процеси зміни. Студенти ретельно руйнівних війн, їх причини та їх вирішення. Аналогічна перевірка мирних процесів відбувається.

&nbsp

Студенти у програмі користь від різнобічних поглядів на складних взаємодій. Вони приймають близькі погляди на елементи світу, конфліктів і соціального порядку. З виходом до питань економіки, політики, історії та екології, студент випускників з глибоким розумінням і оцінкою процесів зміни і, як люди і суспільство в цілому можуть бути порушені.

&nbsp

Витрати, пов'язані з участю в цій програмі може змінюватися в більшу між школами. Це особливо вірно, з однієї країни в іншу. Ті, хто зацікавлений в становленні студенти повинні зв'язатися з окремим школам для точного навчання та інформація про оплату.

&nbsp

Зі ступенем бакалавра, випускники готові до кар'єри в якості координаторів зв'язку або помічників, організаторів суспільного розвитку, журналістів, фахівців засобів масової інформації, посадових осіб по зв'язках з громадськістю, спічрайтерів, громадських захисників та координаторів програми.Випускники можуть знайти роботу, що працюють на місцевих та регіональних органів влади, засобів масової інформації, в кабінетах політиків і аутріч державних організацій. Деякі студенти бакалаврату вирішите продовжувати їх академічної подорож, щоб заробити додаткові градусів.

&nbsp

Ті, хто зацікавлений у завершенні цієї програми повинні поглянути на багато можливості школи в лістинг програми. Заповніть провідну форму, щоб отримати інформацію з конкретних шкіл. Ви зацікавлені? Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.