Keystone logo

21 Бакалаврат Програми в Науки про життя Наука про тварин Конярство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Науки про життя
  • Наука про тварин
  • Конярство
Сфери навчання
  • Науки про життя (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Науки про життя Наука про тварин Конярство

Бакалаври градусів є поширеним типом ступеня бакалавра, і використовуються студентами, щоб допомогти їм у досягненні успішної кар'єри. Ці ступеня, як правило, завершені протягом чотирьох років.

Що таке бакалавр в кінський досліджень? Є два популярних треків, які студенти можуть вибрати проводити в кінський досліджень. Наука-фокус трек буде готувати студентів для продовження у ветеринарній медицині. Програма, яка фокусується на управлінні і навчанні буде готувати студентів для бізнес-кар'єри з кіньми. На рівні бакалаврату, студенти будуть отримувати широку освіту в базових навичок, таких як композиції та математики. Вони також будуть вивчати більш спеціалізовані курси, такі як бухгалтерський облік, основною і початківця, коні верхової їзди тренування, виробництво коні, кінського права, рослинництво і різноманітні верхової їзди і стрибки навичок.

У той час як багато можна дізнатися про коней через витрачати час, що працюють з ними, отримав ступінь бакалавра в кінський досліджень допоможе студенту отримати більш широкий і наукове розуміння тварин, що призводить до більшої кількості можливостей для працевлаштування. Ступінь також може допомогти підготувати студентів до професійної суворості, пов'язаних з діяльністю керуючих тварин.

Вартість бакалавра в кінський досліджень буде значно варіюватися в залежності від тривалості часу, який потрібен, щоб завершити курсову роботу, який університет бере участь, і що країна, університет розташований в. Контакт школи з програмами, які вас цікавлять, для отримання більш докладної інформації про витрати ,

Залежно від курсу навчання вибрали, отримав ступінь бакалавра в кінський досліджень може підготувати студентів для різних професій. З науковому середовищі, студенти можуть працювати в ветеринарних офісах або в сараях і стайнях, як помічників.З бізнес-фон, студенти будуть мати можливість стати тренером, інструктором верхової їзди або сарай менеджер. Є також доступні позиції в кінному страхових компаній, відпочинку та консалтингу.

Бакалавр в кінський досліджень може допомогти вам продовжити свою кар'єру мрії або використовувати як трамплін для подальшого вивчення. Щоб дізнатися більше про такого роду освіти, пошуку нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.