Keystone logo

58 Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Креативне мистецтво 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Мистецтвознавство
  • Креативне мистецтво
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (58)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Креативне мистецтво

Після закінчення середньої освіти або ступеня аспіранта ступінь бакалавра - це програма для студентів, яка зазвичай вимагає від 60 до 90 кредитних годин. Більшість програм широко розглядають одну дисципліну, але більш цілеспрямовані плани ступенів можуть бути доступні в різних установах.

Що таке бакалавр у творчому мистецтві? Область творчого мистецтва - це велика дисципліна, яка може охоплювати декілька спеціальностей, включаючи візуальні мистецтва, драматизм, музику, кіно і телебачення, а також письмовій формі. Незалежно від спеціалізації, більшість програм надає учням глибокий історичний і культурний досвід образотворчого мистецтва та можливість практичного навчання в інструментах, найбільш поширених у сучасному мистецтві. Учні, які глибоко переслідують спеціальний зонд у вибраному середовищі, використовуючи матеріали на все більш критичному та аналітичному рівні, коли вони розвивають свою освіту.

На додачу до своєї природної схильності до творчості студенти, які мають бакалавр у галузі творчого мистецтва, можуть навчитися різноманітним програмним навичкам, навичкам програмного забезпечення та техніці комерціалізації мистецтва. Випускники з цими здібностями добре підготовлені до процвітання всередині та за межами професійних майстерень, як менеджерів, так і виконавців.

Бурсарні офіси часто доступні, щоб допомогти учням складати бюджет на отримання ступеня бакалавра. Оскільки жодна з двох програм однакова, студенти повинні контактувати з кожною навчальною школою індивідуально для отримання інформації про навчання.

Бакалавр в галузі творчого мистецтва пропонує багаті кар'єрні поля для випускників, деякі з яких можуть не бути безпосередньо в галузі образотворчого мистецтва. Типові кар'єрні твори включають ілюстраторів, графічних дизайнерів, фотографів, письменників, музейних педагогів, музейних кураторів, арт-координаторів та менеджерів з маркетингу. Освіта також є популярною областю для власників цього ступеня, і багато студентів знаходять свої висококваліфіковані навички високим попитом у місцевих художніх закладах та неприбуткових організаціях.

Студенти мають різні варіанти відвідування в усьому світі для отримання ступеня бакалавра в області творчих мистецтв, а деякі програми можуть надати можливість повністю навчатися в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.