179 Бакалаврат Програми в Кримінальне судочинство 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Правознавство
 • Кримінальне судочинство
Сфери навчання
 • Правознавство (179)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Кримінальне судочинство

  Заробіток ступінь бакалавра в галузі кримінального правосуддя є чудовою можливістю для студентів, щоб отримати міцну основу в системі кримінального правосуддя. Особи, навички, які дозволять їм зробити наступний крок у своїй кар'єрі.

  Що таке бакалавра в галузі кримінального правосуддя? Ступінь у галузі кримінального правосуддя поєднує в собі традиційну вивчення кримінології та кримінального поведінки, сучасними і практичних навичок, таких як судово-медичної експертизи, карти злочинності та написання доповіді. Вона озброює студентів з необхідними знаннями для досягнення успіху, такі як розуміння безпеки, кіберзлочинів, управління, інституційного охорони здоров'я та соціальних служб. Дослідження зосереджені на розвитку навичок, щоб стати ефективним лідером, концентруючи увагу на поточні тенденції, що впливають сфері кримінального правосуддя. Учасники програми також дізнаєтеся про систему правосуддя у справах неповнолітніх, етики, процедур поліцейських, права, фінансів, різноманітності та адміністрування політик.

  Є рясні причин, чому люди вибирають, щоб заробити ступінь бакалавра в галузі кримінального правосуддя.Наприклад, програма вчить різні навички, призначених для забезпечення корисні сучасні методи добу. Студенти можуть передбачити вивчати процес судового переслідування, статистичний аналіз, методи дослідження та прикордонної безпеки.

  Витрати на програми, будуть відрізнятися в залежності від установи, і ступінь, як правило, займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Фізичні особи повинні ретельно наукові школи, щоб переконатися, що програма відповідає їх цілі.

  Існують численні шляхи кар'єрного росту для випускників цієї програми. Вони можуть виявитися попиту на більш конкурентних кар'єри в національній безпеці, громадської безпеки, виправлення і правоохоронних органів. Інші можливості включають роботу в разі надзвичайних ситуацій, судових справ, консультування, управління, пробації та умовно-дострокового звільнення. Студенти розвивають розуміння вирішення сучасних проблем в галузі кримінального правосуддя, такі, як старіння населення в'язниць і різкого зростання числа ув'язнених, зосередившись на виділеному системи етики.

  Багато міжнародні можливості для програми існують з широким спектром університетів. Онлайн класи ідеальний варіант для людей, які живуть у віддалених районах по всьому світу. Альтернативи Веб-задовольнити студентів, які вимагають гнучкого графіка. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.