Keystone logo

74 Бакалаврат Програми в Правознавство Кримінальний процес Криміналістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Правознавство
  • Кримінальний процес
  • Криміналістика
Сфери навчання
  • Правознавство (74)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Правознавство Кримінальний процес Криміналістика

Криміналістика забезпечує наукові докази для використання в судах. Ступінь бакалавра в галузі судово-медичної науки міждисциплінарних суміш кримінального правосуддя і науки, і підготувати студента до роботи або на полі або в лабораторії.

&nbsp

Один з перших питань, студенти часто мають при вивченні цієї мірою є "Саме те, що бакалавр в галузі судової медицини?" Це бакалаврська програма зазвичай займає близько чотирьох років, щоб закінчити. Жодна інша підготовка або освіту, крім атестата про середню освіту не є, як правило, необхідно, хоча студент піде на користь від сильних умінь у сфері високих наук шкільного рівня. На додаток до загальних вимог освіти, студенти повинні очікувати істотного курсову з біології та хімії, з додатковим темами у галузі кримінального розслідування, судового біології, судової патології людини і ДНК аналізу, фізичних і простежити докази, кримінального правосуддя, приховані відбитки, токсикології, і серологічне дослідження.

&nbsp

Студенти часто переслідують ступінь бакалавра в галузі судової медицини, щоб зробити різницю в їх громадах, допомагаючи розкривати злочини та притягнути винних до відповідальності. Навичок викладаються дослідження, аналіз даних і критичного мислення, які можуть бути використані в різних додатках, так і поза роботою.

&nbsp

Сума, яку ви повинні чекати, щоб заплатити за заробляючи бакалавра в галузі судової медицини має кілька змінних. Ви повинні запитати будь-яку школу ви зацікавлені в участі для точного пробою все навчання і зборів до реєстрації.

&nbsp

Випускники бакалаврату в галузі судової наукової програми підготовлені для різних позицій початкового рівня в цій галузі. Приклади кар'єри може включати в себе позиції в як державного, так і приватного судово-медичної експертизи і звичайних лабораторій. Інші вибирають проводити позиції в розслідування на місці злочину, судово-медичної експертизи та аналізу ДНК.Ступінь бакалавра готує студентів для плавного переходу до аспірантури судово-медичної експертизи, яка може призвести до більш широкі можливості кар'єрного росту.

&nbsp

Є міжнародні та онлайн варіанти для бакалаврів у галузі судової наукової програми. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.