Keystone logo

200 Бакалаврат Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Кібербезпека 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • Кібербезпека
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (200)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Кібербезпека

Бакалавр в програмі Cyber ​​Security вчить студентів для виявлення комп'ютерних систем уразливості, визнати експлуатації цифрових і запобігати або усувати пошкодження. Випускники готові, щоб запобігти кібер-атак і здійснювати заходи щодо забезпечення безпеки в широкому діапазоні параметрів, які включають комп'ютерні системи та конфіденційних даних.

Що таке бакалавра в області кібер-безпеки? Це ступінь бакалавра готує студентів для профілактики, виявлення і ремонт подвиги комп'ютерної безпеки. Хакери виконати кібератак доступу або управління конфіденційної інформації, що зберігається в базах даних організації. Учасники програми побудувати сильну базу знань мережевої безпеки, криптографії, безпеки додатків, електронної комерції та веб-безпека, управління базами даних і проектування безпечних апаратних систем. Ці інструменти дозволяють студентам створювати захищені комп'ютерні системи для корпорацій, лікарень, державних установ і військових баз.Випускники мають навички, щоб знайти уразливості системи, а будівельні рішення для запобігання зловмисних атак і судово знання, щоб показати, де сталися напади і визначити їх походження.

Студенти вигоду від впливу додаткових спеціалізованих суб'єктів безпеки в інформаційних системах і апаратних засобів, крім основних комп'ютерних наук і системного адміністрування курсів. Учасники знайти цей передовий набір навичок, щоб бути корисним для пошуку можливостей кар'єри в безпечному мереж, електронної комерції, чутливої ​​уряду або військових програм та багатьох інших позицій престижний технологій.

Ця програма Бакалавр зазвичай триває три або чотири роки. Тим не менше, час та навчання ставки варіюються залежно від індивідуальних правил програми. Особи, зацікавлені в ступені кібербезпеки можете досліджувати кожен інститут, щоб дізнатися більше про тривалість програми та вартості навчання.

Випускники програми мають широкий спектр можливостей для кар'єрного зростання.Позиції, які використовують спеціальні знання, отримані від кібер програми безпеки включають в себе інженерів мережевої безпеки, системних аналітиків, консультантів безпеки системи, адміністраторів безпеки баз даних і архітекторів програмного забезпечення. Спеціалізована шифрувальник і цифровими правами професійних позицій, також доступні для випускників. Ці позиції можуть бути знайдені в державному і приватному секторах, існуючі в корпоративних налаштувань і національних, державних і місцевих установ.

Особи, зацікавлені в кібер-безпеки можна знайти правильний інститут, щоб переслідувати ступінь їх за допомогою функції пошуку нашу велику базу даних шкіл. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.