Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Фінанси
 • Кількісні фінанси
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (4)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

4 Бакалаврат Програми в Кількісні фінанси 2024

  Бакалаврат Програми в Кількісні фінанси

  Програма бакалавра становить три або чотири роки курс навчання в тій чи іншій області, які можуть надати можливості для розвитку кар'єри або закласти фундамент для створення передових освітніх можливостей а. Беручи ліберальні класи мистецтва в таких областях, як математика, психології та історії, як правило, є обов'язковою вимогою.

  Ви можете бути здивовані, що таке бакалавр в області кількісних фінансів? Цей курс навчання допомагає студентам розвивати міцні знання ймовірностей, математики і статистики. Мета застосування цих дисциплін у фінансовий сектор з акцентом на діловій практиці. Курсова озброює студентів з детальним розумінням економіки водіння фінансових ринків, таких як диференціальне числення, інтелектуального аналізу даних і бізнес-аналізу, теорії ймовірності та статистики, макроекономіки і організаційного проектування і реалізації.

  Студенти отримання ступеня бакалавра, як правило, розвивають здатність добре спілкуватися як усно, так і в письмовій формі.Вона також може бути квиток на більш перспективну кар'єру або потенціал для збільшення заробітної плати.

  існують Прийнятні варіанти для програми. Проте, витрати варіюються в залежності від місця розташування об'єкта та тривалості програми. Студенти повинні звернутися в офіс приймальні комісії шкіл, які цікавлять їх для зарахування та оплатою вартості навчання деталей.

  Кількісна фінансова індустрія є конкурентоспроможною, і випускники програми можуть знайти потенційні можливості для кар'єрного росту в різних секторах, таких як управління активами, інвестиційно-банківські послуги, а також торгівлі на фондовому ринку. Потенційні заняття включають в себе кількісні фінансові аналітики, інвестиційні трейдерів, розробників кількісних моделей ризику і ризик-аналітиків. Деякі студенти обирають трамплін свою кар'єру, застосовуючи їх бакалаврату до просунутої програмі ступеня.

  Інтернет на основі міжнародних і існують можливості для студентів, щоб вступити в цій програмі віддалено, які одночасно є зручними і гнучкі можливості для тих, хто з обмеженим доступом до об'єкту. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.