Keystone logo

5 Бакалаврат Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Маркетинг предметів розкоші 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Маркетинг предметів розкоші
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Маркетинг предметів розкоші

Після успішного завершення запропонованого курсову великого коледжу, студенти, як правило, присвоюється ступінь бакалавра. Цей диплом представляє майстерність поле їх головних, і кваліфіковані випускники можуть шукати роботу або, якщо вони того побажають, переходите до аспірантури.

Що таке бакалавр в області маркетингу розкоші? Це міждисциплінарна програма мірою, яка розвиває знайомство студентів з такими поняттями, як брендинг, розробка продукту, продажів і, звичайно ж, маркетингу. Акцент на предмети розкоші призначений для підготовки студентів до кар'єри в високопродуктивних середовищах і проектів. Курси, які можуть бути в навчальному плані включають введення в моду, принципи маркетингу, проектування розкоші і вартості на основі техніки продажів. Кожен з них має важливе значення в розвитку здатності учнів виконувати в престижних галузях.

Бакалавра в області маркетингу розкоші приносить користь студентам, знайомлячи їх з умовностями галузей з високою вартістю на основі і підготовка до них також внести свій внесок в такому середовищі. Загальні маркетингові навички, які підкреслені в програмі також надають студентам, як правило привабливих якостей менеджерів по найму.

Вартість бакалавра в Luxury Marketing визначається цілою низкою чинників, в тому числі в яку школу ви вирішили відвідати і де він знаходиться. Для того, щоб отримати найкращу оцінку ваших витрат, увійти в контакт з представником приймальної комісії.

Багато випускників цього ступеня продовжити кар'єру в індустрії моди. Ступінь по пересічні на висококласні акценти техніки вартістю і маркетингу роблять студентів з цим знанням активом бренду класу люкс роботодавців, які шукають партнерів підкованих.Ви можете знайти собі право на такі посади, як бренд-менеджера, директора з маркетингу або дизайнера кампанії на високопродуктивних роботодавців по цілій низці галузей.

Якщо ви зацікавлені в отриманні бакалавра в розкоші маркетингу в Інтернеті, є деякі школи, які можуть запропонувати таку програму. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.