Keystone logo

23 Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Ландшафтна архітектура 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Архітектурні дослідження
 • Ландшафтна архітектура
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (23)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Ландшафтна архітектура

  Незалежно від того, що ваш вік та обставини, ступінь бакалавра не може змінити ваше життя. Ступінь бакалавра може бути дуже важливо, коли в пошуках роботи. Багато роботодавців вимагають ступінь бакалавра якийсь для певних положень. Це 3 роки до 5 років ступінь, яка охоплює багато сфер, може мати величезний вплив на ваше життя.

  Ландшафтна архітектура є збудливого поля, які ви, можливо, розглядає. Що таке бакалавра в галузі ландшафтної архітектури? Цей ступінь заснована на курсову про проектування зовнішніх зонах загального користування, пам'ятки і споруд. З розумом для естетики, навколишнє середовище та соціально-екологічні умови пропонованого землі, студентів у цій галузі створення, підтримки, відновлення, відновлення і план для нових або існуючих функцій в ландшафт.

  Є багато переваг для досягнення цього ступеня. Вона вчить багато важливих навичок, пов'язаних з особливості ландшафту, проектування та збереження.Це дозволяє студенту, щоб повністю зрозуміти їх полі, даючи їм ногу на ринку праці.

  Ціна бакалавра в галузі ландшафтної архітектури визначається багатьма різними факторами. Ваше географічне положення, обраний вами школа, і розташування цій школі все може бути фактори, що визначають цінову політику. Звернення окремі школи є єдиним способом, щоб правильно встановити справжню ціну ступеня.

  Є багато різних кар'єри, які можуть прийти від бакалавра в галузі ландшафтної архітектури. Якщо ви шукаєте для кар'єри в міський чи сайту планування, зелений планування інфраструктури, управління водними ресурсами, ландшафтного планування і проектування або інших підрозділів планування, проектування, або управління, ця ступінь для вас. Через навичок, отриманих від курсові роботи, ви будете повністю готові ввести будь-який з цих суміжних областях.

  Багато шкіл по всьому світу пропонують цей тип програми.Деякі з них можуть запропонувати онлайн-класи, а також, що може бути корисним, якщо вам потрібно гнучкий графік. Якщо ви зацікавлені в ступінь бакалавра в галузі ландшафтної архітектури, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.