Keystone logo

9 Бакалаврат Програми в Соціальні науки Країнознавство Латиноамериканські дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Латиноамериканські дослідження
Сфери навчання
  • Соціальні науки (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Соціальні науки Країнознавство Латиноамериканські дослідження

Що таке латиноамериканські дослідження?
Дослідження Латинської Америки охоплюють історію, суспільства, культуру та політику Латинської Америки.

Що я можу зробити зі ступенем латиноамериканських досліджень?
Студенти зі ступенем латиноамериканських досліджень можуть працювати в освіті, уряді, бізнесі чи дослідницьких організаціях, а також у некомерційних організаціях чи неурядових організаціях.
Навіщо вивчати Ларіну американистику? Латинська Америка — це регіон із багатою та складною історією. Розуміючи історії різних країн Латинської Америки, ми можемо краще зрозуміти сьогодення. Крім того, Латинська Америка є регіоном, значення якого зростає як у політичному, так і в економічному плані, тому важливо розуміти культури та суспільства регіону, щоб краще з ними взаємодіяти. Вивчення латиноамериканських досліджень може допомогти нам розвинути співчуття та розуміння людей, які живуть у цьому регіоні, що є важливим для особистого зростання та ключовим для розвитку конструктивних відносин між Латинською Америкою та рештою світу.

Ступені латиноамериканських досліджень
Ви можете отримати ступінь бакалавра та магістра, а також отримати ступінь доктора латиноамериканських досліджень. Деякі програми зосереджені на конкретній країні чи регіоні, а інші пропонують більш загальний огляд Латинської Америки. Програми зазвичай включають курсову роботу з історії, політики, соціології, антропології та літератури. Багато програм також включають мовні курси, що дозволяє студентам добре володіти іспанською або португальською.

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.