Keystone logo

43 Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Образотворче мистецтво Малюнок 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Мистецтвознавство
  • Образотворче мистецтво
  • Малюнок
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (43)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Образотворче мистецтво Малюнок

Заробіток ступінь бакалавра в області креслення відмінна можливість для тих, хто хоче продовжити творчу практику, за підтримки спеціалізованого банку знань у сучасної та історичної культури і мистецтва. Студенти, що отримали ступінь у розіграші може стати професіоналами в телебаченні, театру, книговидання та відео промисловості, або продовжити кар'єру в якості арт-адміністраторів або арт-директорів в музеях і галереях.

Що таке бакалавра в області малювання? Це метод оснащення студентів з ефірними необхідні знання для досягнення успіху, таких як мотивація, дисципліна, і прагнення до теоретичної практики. Вона поєднує навчання з різних дисциплін, таких як архітектура, дизайн, і історії, на додаток до області студента спеціалізації. Учасники програми також дізнаєтеся про ряд прикладного мистецтва, образотворчого мистецтва, і досліджень культурного поля.

Є рясні причин, чому люди вибирають, щоб отримати ступінь бакалавра в області малювання.Наприклад, програма вчить різні навички, такі як технічні, теоретичних і концептуальних прийомів і методів. Студенти можуть розраховувати на вивчення образотворчого мистецтва, культура, дизайн, історія мистецтва, сучасного мистецтва, рисунок, живопис, фотографії, а також експериментальні засоби масової інформації.

Витрати на програми, будуть відрізнятися в залежності від установи. Навчальний план програми триває від одного до трьох років. Фізичні особи повинні ретельно наукові школи до здійснення щоб переконатися, що програма, пропонована відповідає їх цілі.

Особи, які беруть участь у програмі виявляються часто попиту на більш конкурентних кар'єри, таких як фотографів, вчителів мистецтва, скла і ювелірних дизайнерів, художників, арт-оглядачів, істориків, друкарів і скульпторів. Студенти розвивають глибоке розуміння того, що потрібно, щоб стати професійним художником, зосередивши увагу на глибокі знання і розуміння малюнка.

Багато міжнародні можливості для програми існують з широким спектром університетів. Онлайн класи ідеальний варіант для людей, які живуть у віддалених районах по всьому світу. Альтернативи Веб-задовольнити студентів, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.